Praca napojovej hostesky vo Viedni

Príspevok v téme: Praca napojovej hostesky vo Viedni
Vasil455

Moja partnerka mi pred casom oznamila, ze si nasla pracu vo Viedni.Bude robit v nejakom bare, napln prace je vraj "komunikacia zo zakaznikmi.Oni si nieco objednaju,kupia nejaky drink aj danemu dievcata a ona za to zaraba.Podla nej je to absolutne bezpecne, lebo to vybavuje cez znameho.Nad tym podnikom su aj nejake izby, kt. by prespavala.Moze sa pravda aj s tym zakaznikom vyspat, ale podla nej nemusi a nikto ju do toho nemoze donutit.Prosim Vas aby ste napisali svoje skusenosti, popripade mi pomohli zohnat argumenty,aby som jej to vyhovoril, mimochodom moja frajerka ma 17 rokov.Dakujem a tesim sa na reakcie

blondula

este napis,ze je to nejaky albansky alebo jugossky podnik a zbohom !! :DDD v jednom takom "bare" som bola,lebo som neverila,ze co slovenske diefcence so sebou robia !!! ani som nedopila drink a musela som z tade odist,lebo die devy co tam "robili" vyzerali hrozne !!! ozrate a vymalovane ako nejake stetky ! k tomu sa samozrejme nechali obchytkavat a bozkavat hnusnymi smrdlavymi albancami :DDDDD poduroven bolo,ze pokukovali po mne a este aj sef sa rozpraval o mne s tym mojim kamaratom,ktory tam par krat bol... fuuuj....neznasam prefajcene pajzle s upotenymi nadrzanymi debilmi !!! a uz vobec nie so "slecnami",ktore zo seba robia velke "stetky"....
vidim,ze je to stara tema,takze tvoja priatelka si uz asi "privyraba" velke evrace :DDDD

Lulu2011

Nie je to prostitucia, s chlapmi nespavas, zarobok dobrý 50-60 eur za noc v podstate za nic, su baby ktore to vsak opantalo a nechali priatelov a ostali v tomto biznise, lebo peniaze su za to slusne a nenamakas sa nijak

no coment

Obyčajná špinavá prostitúcia opisovaná smiešnymi slovíčkami "hosteska" "spoločníčka" ... dievčatá, ktoré si s tým začali a hneď to aj nechali vedia svoje, dostávali ponuky na sex za peniaze a rýchlo pochopili o čo vlastne ide ... takže ktorá tam pracuje dlhšie vykonáva okrem debaty so zákazníkmi pri bare aj iné "činnosti" ... robia tam len samé slováčky, rumunky, maďarky, ukrajinky ... poznám jedno dievča čo sa tým pošpinila a opísala mi to všetko ako to vlastne je - takže viem svoje!!!

meLINDUSKA

ono sa to zda ze sa tam dobr zaraba ale cele je to len jeden zacarovany kruh. robis, zarobis, musis byt pekna....dojdu malovatka znicia sa topanky a ty si to musis kupit. znova sa tam musis vratit lebo dosli parchy.je to ako droga. znie to newinne ale ked sa doto raz baba dostane a zapacia sa jej peniaze je v ri...poznam strasne vela bab ktore sa tam zabudli pracuju tam do tridsiatky...su prepite, nic newedia, neziju normalny zivot. jedina zabava je nakupovanie krasneho oblecenia ale co ktomu potrebuju??? peiaze a zase sa tam musia vratit...proste je to obycajny podvod cele tieto hostesky. kto to nepochopi chyti sa do pasce ako ja pol roka. nemam ani jedno euro a lutujem ze som nezacala s normalnou pracou ked som vysla skolu. nic mi to nedalo a vzalo vela

tinny

ja som tam a pracujem ako čašnička niekedy cez wikend ked mi zoberu drink sedim so zkaznikmi a pijem drinky ale len kolko chcem nejde o nič dobre si zrobim a aj pobawim...dokonca som spoznala dost dobrych a zaujimawych ludi je to o štasti kde sa dostane a u koho bude pracowat!

bibba

30-40 euro za tu noc co tam vysedava alebo tancuje + za drinky. poviem priklad... jeden drink stoji 21 a baba ma z toho len 3 eura. je to zdieranie... teda tak to bolo aspon tam, kde som to skusila ja. ale uz by som nikdy nesla, to bolo dva roky dozadu a raz v zivote... nema to uroven... a tie izby, ktore spominas, no to je este horsie...

lost

Hmmm.... pre takych typkov je 50eur, alebo hoci aj 50eur tringelt ako par centov pre priemerneho cloveka :)

Je smutne ako si takto legalne "kupia maso" od nas ... a tak lacno...

novodobe otroctvo...

mary-anne

ale ja osobne by som do toho isto nešla, na mne by veľa nezarobili, stačí mi málo a už som "chytená" :))