Orgazmus+ ekekcia? vzdy?

Ontario

Dobrá víla, ty máš čo najmenej hovoriť. Máčš v tom dobrý guľáš. Vidíš čo si napísala za ...? Toto: ,,Teda ja to chapem tak, ze chcel(a) povedat, ze moze mat orgazmus bez erekcie. " Asi si to myslela tak, že chcel povedať, že môže mať orgazmus bez ejakuácie. Takže ty sa najprv douč výrazy, lebo potom tu tiež iba špliechaš, ako väčšia. Chodia tu deti vypisovať a keď si to potom po Vás niektorých čítajú, tak sú z toho riadne dopletení a vypisujú tu tiež potom samé nezmysly. A k veci, ak to dotyčný myslel tak, že zažiť orgazmus bez strieklania- EJAKUÁCIE...tak si myslím, že to je dosť divné. Sex som mal 1000 krát a vždy som zažil orgazmus prirodzeným spôsobom, že som striekal. Ešte som sa nestretol s tým, že by som zažíval nejaký pocit ako vyvrcholenie a nič zo mňa nešlo. Veď ten orgazmus u chlapa je práve tá ejakuácia.

dobra vila

Ontariu, si Ovecku zle pochopil, podla mna.
Teda ja to chapem tak, ze chcel(a) povedat, ze moze mat orgazmus bez erekcie. Cize sa spravi, ma pocit slasti, ale nic z neho nevystrekne. Osobne som sa s takym nestretla, ale ktovie.

Ontario

Ovečka a na to si ako prišiel? Podľa teba môže mať chlap orgazmus bez postaveného "vtáka"? Sorry, asi si z inej planéty...ale ja som sa ešte nikdy nevystriekal bez toho, aby mi nestál...neviem si predstaviť, ako by zo mňa striekalo semeno, keď je môj penis v kľudnom stave...čo sa ja tu ešte nedozviem...