Virtualne priatelstva

beskyd

skor mi tu napada otazka naco ti je dobre toto vediet?:) kazdy toto moze brat uplne inak a to neznamena ze niekoho sposob je zly. napriklad ja odkedy som sa vratil po 5 rokoch do bratislavy si pisem s viacerymi babami cez net, teda s tymi co nie su z BA, lebo tu to je dost ubohe co sa zien tyka takze ma to do osobnych kontaktov v mieste pobytu prilis netaha. myslim ze najdlhsie som to do stretka vydrzal rok, z casu na cas sa stretavame ked ma niekto cestu okolo, pohoda. tie stretka z netu maju svoje caro lebo clovek je vlastne konfrontovany s mierou spravnosti svojho odhadu pokial ide o tu osobu s ktorou si pisal, je to celkom sranda:) ked ma clovek stipku sudnosti a trocha cuch na ludi tak by sa nemal nejak vyraznejsie v cloveku zmylit. ..a je fakticky uplne jedno ci si s dakym pisete 3 mesiace alebo polroka, pokial je o com tak to nie je podstatne, no a ked si po stretku budete pisat dalej tak je to uplna pohoda:)

Liona

Anielik, uplne ta chapem. Ak by som si prestala pisat s tym mojim, uz dalsiu "butlavu vrbu" hladat rozhodne nebudem. Ono je to pekne, ked sa mas komu vyrozpravat a ten ktosi ma o to zaujem. Lenze niekedy pridu chvile, kedy ta virtualna osoba nema na teba cas a to boli...Su to zbytocne komplikacie aj ked mile ;)

anjelik9

necelých 11 mesiacov bol to len kamarát ale znamenal pre mna vela pretože vedel vela veci ktoré nikto druhý nevedel a bol tu ked som chcela aby tu dakto bol...a druhý 14 mesiacov z toho dva boli úúúplne super bo sme sa chceli ale potom sa zmenil a už to neni ono aj ked sme sa po 11 mesiacoch stretli bolo to take zaujímave =) záver stačilo a už nikdy nechcem aby dakto koho nepoznám vedel o mne toľko čo oni

perlorodka

Pekne ti to napísal a dobre sa k tomu staviaš. Potom daj vedieť ako dopadlo stretko, ale ja verím, že bude pre vás oboch veľmi pekné :)

Liona

Perlorodka, velmi pekne dakujem za podporu ;) On vzdy vravel, ze sme sa zapacili jeden druhemu vnutorne - cez pismenka. Takze, ak to vonkajsie nevyjde, co uz,zivot ide dalej ;)

perlorodka

Tak niečo cez rok, to je už dosť na to aby si ho dobre poznala. Kašli na komplexy! Aj keby si zo seba pred stretkom urobila filmovú hviezdu je to nepodstatné, keď si ho už zaujala cez písmenká. Veri si ! A ak sa mu nebudeš páčiť, tak ti ani za to nestál. Síce tvrdé konštatovanie ale pravdivé.

Liona

nieco cez rok ;) Ja viem, nemala by som si ho tak vykreslovat, len ja trubka sa hrozne "rada" porovnavam z druhymi a potom mam komplexy. A o tom adrenaline mi hovor...mozno si budem musiet buchnut nieco tvrde, nez sa k nemu dopracujem ;)

perlorodka

Treba rátať s obojstranným sklamaním a nestavaj si ho na žiaden piedestál, je to tiež len človek a má určite podobné obavy ako ty. Hlavne za tým nič nečakaj a ani sa neboj, že práve ty sklameš. O nič nejde, bude to len stretnutie, ktoré môže dopadnúť všelijak, no taký zdravý adrenalín k tomu patrí :) Prajem veľa šťastia. Ozaj a ako dlho si píšete ?

purblanka

ked sme sa stretli,len sme do seba zaľúbene pozerali-bolo to nádherné,nikdy na to nezabudnem.Ľúbime sa doteraz.