Rychlejsi rast vlasov

jankaaaaaaaaa

no presne to ze sa mi velmi tazko rozcesavali po nom vlasy, musela som stale davat vela kondicioneru. chcela som si kupit aj dixi kondicioner, lenze som ho nikde nevidela.
a s tou vodou je pravda.. ked si vlasy umyjem na chate ci u babky, kde voda nieje z chemickych cisticiek s chlorom ako v mestach, tak mam vlasy ovela krajsie

Heatherka

jedina nevyhoda je, ze sa strasne tazko rozcesavaju vlasy po nich. ale nie kazdemu sadnu. a urcite zalezi aj na kvalite vody.ked som umyval avlasy domas nim vsetko super, ked u priatela vlasy som mala take krepovite,mokre tak divne vrzgali :D

Zaran

Z vlstnej skusenosti odporucam na lesk Dixi zihlavovy sampon a po umyti si vlasy preplachnut asi litrom silneho zihlavoveho caju alebo na lesk je tiez dobry Gliss kur taky svetlo ruzovy co obsahuje nejake vytazky z hodvabu ci ci

Heatherka

zaran dixi sampony su dobre. aj ked su lacne ale neobsahuju tolko chemie ako napriklad syos ci ako sa to pise, alebo gliss kur.

dixi neobsahuju siikony, tym nezatazuju vlasy.
a nie su testovane na zvieratkach :)
mne mnohe bio sampony, prirodnej kozmetiky nesadli.
ale ako som si vsimla, dixiuz aj dvihli ceny :D

nara

Vodička Dixi regener. Ja som ju používala pretože to má zabraňovať vypadávaniu vlasov, teda aspoň tak to tam píšu, ale mne začali akurát vlasy rýchlejšie rásť :-)

jankaaaaaaaaa

skusala som ho, ale mne dost vysusoval vlasy a robili s ami z neho lupiny. neviem teda. boh vie ci vobec obsahuje nejaku zihlavu ci brezu. v dnesnej dobe uz tazko nejakej kozmetike verit

Heatherka

jankaaaa nie, ja som si zihlavu normalne nazbierala :)na luke. myslim, ze zihlavovy caj z vrecusok nie je vobec kvalitny.

v lete som nazbierala a vysusila. a teraz to mam vysusene ale uz nepreplachujem. tak vysusene ti vydrzi rok.

skus v lekarni pytat sypany zihlavovy caj. mali by mat, cca za 1ecko.

ja som mala zihlavu z cisteho zdroja, ked nie tak by som tiez kupila.

jankaaaaaaaaa

heatherka: presne o tom som hovorila, ze vlas ani zrazu nemusi rast ako o dusu, staci ze je zdravsi a rastie "lepsie" alebo ako to povedat..
inac ten zihlavovy caj co ste pouzivali, pouzivali ste fakt obycajny caj z obchodu? ja som rozmyslala nad niecim uplne prirodnym, ale neviem kde si teraz nazbieram zihlavu, alebo ci sa vobec da nieco take ako susena zihlava kupit.. lebo ta zihlava urcite dodava lesk a pevnost vlasom. ale neviem kde to zohnat