Zacne ma napinat a citim nervozitu

Príspevok v téme: Zacne ma napinat a citim nervozitu
Magie19

Velmi casto sa mi stava, ze ma zacne napinat a citim nervozitu aj pri beznych situaciach (pred tym ako idem von s priatelmi) Neviem co sa so mnou deje, stravujem sa normalne, navstevujem strednu skolu cize nemam az take velke stresy zo skoly. V poslednych dnoch citim v zaludku obrovsku tremu a neviem sa toho zbavit. Dokonca sa mi stava ze obcas nemozem ani rozpravat lebo citim ze ma zacne napinat. Prosim poradte, ako mam proti tomu zakrocit?

Magie19

Praveze neberiem ziadne. Mala som brat Spitomin 5mg proti uzkostiam ale tocila sa mi hlava aj z polky tabletky. A nechcem brat nejake tazke antidepresiva lebo si myslim ze niesom na tom az tak zle. Teda neverim tomu ze som clovek ktory potrebuje nieco navykove ako antidepresiva :/

Help

Magie- zdover sa s tym svojej psychiatricke.....mozno bude treba zmenit lieky....
Mohla ti prepuknut dalsia diagnoza .

Magie19

No, navstevujem psychiatricku uz rok, ale kvoli inemu problemu (mam strach z odberu krvy - ale ten sa ma teraz netyka)
Myslela som ze mi pomoze nejaky vitamin alebo nejaky homeopaticky liek na zaludocnu nervozitu, len keby som vedela kde mam taky hladat.