plodne dni a napustenie baby....

datelinka

napustenie baby??!! si uprav terminológiu a prejav trochu úcty voči žene všeobecne. vďaka.
baba nie je fľaša, ani nádrž.

niekto

ak ti to pomoze to ze si sa donej urobil v plodnich dnoch este neznamna ze je tehotna
niektore pari sa o to snazia cele roky

milan2299

tak teda ak sa da test pouzit minimalne po 5 dňoch....potom už je jedina možnosť potrat?

...no snažime sa len by som rad vedel co by bolo keby...

isabella

na tej stranke dole uvedenej si pozrite ako sa zvysuju hodnoty hcg od pocatia a vacsina testov ma citlivost okolo 20... teda este po tyzdni od oplodnenia je skoro nemozne aby tehotensky test zachytil tehotenstvo, to, ze sa to da zistit uz po 5 dnoch je cisto reklamny tah a ak zene po 5 dnoch vyjde test negativny, to este neznamena, ze nemoze byt tehotna...

www.emimino.cz

teda test sa da pouzit hocikedy, lenze jeho spolahlivost nie je zarucena...
milan2299, je dobry na odhalenie tehotenstva hlavne ked meska menstruacia, sexovat sa ma s ochranou a bezpecne ked nechcete dieta

Help

Výsledok testu môže byť pozitívny, hoci nie ste tehotná. Stáva sa to pri užívaní niektorých liekov (Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL), pri cyste na vaječníku a mimomaternicovom tehotenstve. :)

niekto

tehotenske testy reaguju na hormon hcq
kedy je schopny test zachytit tehotenstvo je dane koncentraciou tohoto hormonu v moci a citlivostou testu najcitlivejsie su schopne zachitit tehotenstvo 5 dni po oplodneni ( nie po pohlavnom styku to moze nastat 3-5dni po styku)
otazne je ci je vysledok takeho skoreho testu 100%
preto sa hovori ze spravny vyslledok je po vynechani menstruacie