Vyrážka pri konečníku

Pomoc 12345

Dobrý deň. Mám taký malý problém. Najskôr sa mi objavili malé hrudky tak 1 CM od konecnika. Dosť svrbeli. Neskôr po dvoch dňoch zbeleli. Nie sú na vytlačenie vyzerajú ako puknute pľuzgiere. Veľmi svrbia a bolia. Prosím poraďte...?

Kaj5355

Dobrý deň objavilo sa mi pri konečníku veľa vyrážok a neskutočne bolia už na dotyk a pri stolici bojím sa aby to neboli hemoroidy neviete čo to môže byt ?

Lenka882

baby veď to bude asi len zapal nejakého vývodu žliazky, lôžka alebo nejaký kožný zápal, pri konečníku je oblasť vystavená črevným baktériám, tak sa to tam môže zapáliť. ak je to len jedna vyražka bez iných prejavov. Ale ak by toho bolo viac a aj väčšia plocha, tak potom by už bolo podozrenie. Otázka .... nebol nechránený styk, niekto neznámi ... ?? ak hej možno herpes, ale aj bradavice čo sú vlastne z HPV, treba porozmýšlať nad viac príčinami, ako je napríklad tu napísané zdravoteka.webnoviny.sk, netreba s hoc čím bežať k doktorovi, ale ak je toho viac v jednu chvíľu zhoršeného, nie iba obyčajný pupenec bolo by asi lepšie...

tamms17

dnes som po stolici mala na toaletnom papieri kvapky krvi. v zrkadle som zistila ze mam na konecniku dve bozulky nieco ako vacsie vyrazky. bez farby a nebolia. strasne sa bojim prosim pomozte mi...poradte...mam 17

gogosej

ahojte..už týždeň som mala takú malú bobuľu pri konečníku a posledné tri dni sa mi tam urobilo niečo podobné vyrážke. dnes to už bolí keď to tlačím a je celkom nevýrazná a trochu bielej farby. niekto poradiť čo to môže byť a ako s ním skoncovať? dopredu ďakujem

zirafa

Vcera sa mi objavila akoby vyrazka pri konecniku,boli a svrbi,je taka podlhovasta,myslela som si ze je to hemoroid,ma na povrchu take biele pupence,je to take zdurene a vedie do konecnika.Strasne sa bojim,lebo som tehotna a neviem co to je,nechcem ohrozit babatko.Poradte,ked sa da aj odborne.Dakujem

letnička

a nemá to na povrchu na omak malé pupáčiky? lebo keď to svrbí a bolí mohol by to byť aj herpes :-(...inak neholila si sa pred tým staršou žiletkou? môže to byť aj od toho

levicaaaaa

jejda, k lekárovi??? s vyrážkou??? normálne sa jej spravila vyrážka... :D a posielate ju hneď k lekárovi :D