Jedna osoba mi neustale strpcuje zivot...

Príspevok v téme: Jedna osoba mi neustale strpcuje zivot...
nikoleta5432

mam problem. mala som celkom dobru kamaratku no dost mi ublizila a tak sme prestali udrzvat kontakt ( ja som ho prerusila) od vtedy bolo peklo. ohovarala ma kade chodila robila mi naprieky. snazila som si to nevsimat. bolo to po case ok. no neustale mam pocit ze robi vsetko pre to aby som na nu ziarlila a mam z nej pocit akoby mi chcela znicit vztah. robi pre to vsetko dokonca uz nahovara aj svokre a ta jej samozrejme veri ( su totiz rodina) a preto sa aj svokra ku mne sprava divne. skusam si to nevsimat ale chapete ze to nejde viem ze jej ide o to aby som si ju vsimla ja si ju vsimnem no tvarim sa tak ze mi to nevadi ( chcem aby si myslela ze ma nezaujima) no ked som doma sama tak sa strasne trapim....doslova mam z nej depresie a vzdy ked pocujem o nej len jednu vetu alebo len naznak co sa tyka nej hned mam depresie a neviem ako sa toho zbavit.kontakt s nou vobec neudrzujem uz dva roky no stale mam tento problem...neviete ako sa mam tohto zbavit? mali ste daco podobne? dakujem

[zruseny12]

NIKOLETA
...podobne to mam aj ja,a nemusi to byt ani kamaratka,staci,ze niekomu nepadnem do oka a mam PO CHLEBE...ja tomu hovorim,ze si tym LIECA DOTICNE KOMPLEXI...jasne ze to cloveka trapi,ale casom to prejde...ale urcite ti verim,ze je to ZLE...ked nejaky clovek sa silou mocou snazi nicit POVEST TOHO DRUHEHO...
...NEBOJ,NA KAZDEHO RAZ PRIDE...
ZELAM VELA STASTIA A PEVNE NERVI S TAKOU BESTIOU...

sibalka:))

nuz,bohuzial musim povedat,ze som zazila to iste..zo dna na den sa z mojej najlepsej priatelky stal metaforicky povedane moj nepriatel...sutazila so mnou, ohovarala kade chodila,vsetci spolocni priatelia sa mi otocili chrbtom lebo uverili jej klamstvam,horor...velmi som bola z toho smutna,ale po case som si uvedomila ze tito ludia proste nestoja za to ked jej to uverili..akoby ma vobec nepoznali!!!...ani ona ti nestoji za to...ja som sa nad to povzniesla,lebo ja som jej nic podle nespravila,preto je to z jej strany ubohe,a teraz sa uz len zabavam na tom ako ju to zozieralo..a mozno este aj zoziera...a mne je ukradnuta :))aj tebe zelam aby ti to dopadlo lepsie a netrapila sa si...vela

ShaulaThalit

cokoladka: vadi ti, že niekto použil slovo depresia, depka, pretože ňou sama trpíš a asi nie si dosť docenená. Ja ňou trpím takisto, ale možno by si mala skludniť svoje hormóny.

hope4

Ahoj!Vitaj v klube a vies co sprav?Stretni sa s clovekom pred ktorym Ta ohovarala.Cim tych ludi bude viacej tym lepsie pre Teba.Mozu to byt aj traja.Zisti co o Tebe povedala a snaz sa tym ludom vysvetlit ze to tak nie je.Ked Ti uz konecne uveria tak sa snaz naraficit stretnutie s nou a s clovekom pred ktorym to robila.Ak Ta ludia pred ktorymi Ta poosierala maju radi tak ver ze spolocnymi silami ju odfajcite tak ze sa aj posere.

cajik

nemusis jej nic vysvetlovat. proste prid za nou a povedz jej narovinu, nech ta laskavo prestane ohovarat. nic viac, nic menej. a je to

cokoladka898

nikoleta nemyslela som to v zlom len mnohi si privlastnuju toto slovko depresia, depka...je to velmi moderne. aj ked depresiu v skutocnosti nemaju.

nikoleta5432

ok beriem pardon depresia je silny vyraz ale vzdy sa dostanem do stavu ktory neviem inak pmenvat som smutna nic ma nebavi a len by som plakala a rozmyslam preco to robi a ze preco mi stale takto ,,imaginarne,, ide na nervy.