Jedna osoba mi neustale strpcuje zivot...

Príspevok v téme: Jedna osoba mi neustale strpcuje zivot...
nikoleta5432

mam problem. mala som celkom dobru kamaratku no dost mi ublizila a tak sme prestali udrzvat kontakt ( ja som ho prerusila) od vtedy bolo peklo. ohovarala ma kade chodila robila mi naprieky. snazila som si to nevsimat. bolo to po case ok. no neustale mam pocit ze robi vsetko pre to aby som na nu ziarlila a mam z nej pocit akoby mi chcela znicit vztah. robi pre to vsetko dokonca uz nahovara aj svokre a ta jej samozrejme veri ( su totiz rodina) a preto sa aj svokra ku mne sprava divne. skusam si to nevsimat ale chapete ze to nejde viem ze jej ide o to aby som si ju vsimla ja si ju vsimnem no tvarim sa tak ze mi to nevadi ( chcem aby si myslela ze ma nezaujima) no ked som doma sama tak sa strasne trapim....doslova mam z nej depresie a vzdy ked pocujem o nej len jednu vetu alebo len naznak co sa tyka nej hned mam depresie a neviem ako sa toho zbavit.kontakt s nou vobec neudrzujem uz dva roky no stale mam tento problem...neviete ako sa mam tohto zbavit? mali ste daco podobne? dakujem

nikoleta5432

my neudrzujeme vobec kontakt ziadny...ani na ulici ani na telefon ani cez internet. proste ja som vtedy urobila sek a od vtedy sa nebavime. lenze moja chyba to nebola takze tak...vies a aj keby tak co jej poviem ze nebavime sa spolu ale neustale mi strpcujes zivot mam z teba depresie len co sa spolenie tvoje meno?...to nejde...ja sa musim nejako odputat od nej psychicky...len neviem ako

cajik

a nemozes si to s nou vybavit zoci-voci ? ist za nou a povedat jej nech prestane.. ked ma aspon trochu rozumu tak ti da potom pokoj.. hm?