Nohy - stehná

0vecka

no vidis inaq dobre ja uznavam ze to ze som napisal ze sa neda lokalne chudnut som myslel tak ze cvicenim sa neda a aerobne sa chudne so vsadial a vlastne cvicenim s cinkami napr sa chudnut neda mozno pri velkej frekvencii ale to uz je aerobna aktivita.... mozno to tak neviznelo....

0vecka

2 sade ale prave o tom hovorim ze celkovo schudne ale ak xce len tie nohy napr prsia nexce zmensovat tak sa to neda :)

0vecka

skus mi dat nejaky link ... lebo som este nepocul ze by sa na siroke stehna aerobny trening odporucal...

dalsia vec je ze podla mna sirsie ramena nemusia byt na zavadu mozno kebyze ma male prsia tak tam by to asi nevyzeralo moc zensky

a ked plavanie nie beh nie tak co potom ??? orbitrek??-inaq ten je podla mna naj :)

sade8

ale videla som ju aj v plavkach, takze inak by som to tu nepisala ano viem co tam robila hlavne na bicykloch bola. a ramena sa jej praveze nerozsirili aj ruky jej schudli - schudla celkovo

0vecka

2 sade no dobre a videla si ju v tych istych satach? a dalsia vec je ze ci naozaj to ma s fitnesu ak bola okolo puberty tak tam sa moze postava trosku zmenit dalsia vec je ze mohla rozsirit ramena a potom to opticky vyzera inaq a tiez vies co v tom fitnesse robila???

sade8

ovecka
tak to mas uz stare info, prave ze to pomaha a odporuca sa to co si spominal- len beh nie je vhodny na klby, a plavanie zase zvacsia plecia ze vraj

sade8

da sa vsetko sa da - ja som jednu poznala ktora mala boky dost viditelne a schudla tak ze chodi do fitnescentra - takze da sa videla som to na vlastne oci.

0vecka

ale slecna xce schudnut z vnutornej strany stehien aerobne aktivity by mohli byt beh plavanie bike atd pri vsetkom sa mozu tie svaly este o nieco zvecsit....

inaq osobne si myslim ze je to hlupost mne sa napr hrubsie stehna pacia....