Milujem rooibos

spiderman

v čajovni majú asi 50 druhov sypaných čajov kvalitných sa skvelé ceny! ..aj v Michalovciach v OC Zemplín

ebi777777

simka, pila som ho na litre niekoľko mesiacov a nič, akné sa mi ani o kus nezlepšilo,,,potom som prešla na lapacho, a tiež nič,,,, mne ale na akné nepomohlo nič
až len roaccutane

RNG

Dobre je pit aj caj z gymnostemny(jiaogulan), je to adaptogen, tiez Maca a inych posilnujucich ci adaptogenickych bylin.

vsevedka

tak cajiky, tie ja mozem a rozne, rooibos je moj oblubeny, lebo je to taky volnocasovy caj pre chvile pohody a odpocinku, je vhodny kludne aj pred spanim

a teraz tip pre tych, co maju radi ako ja Lipton, ten s pyramidkovymi nalevovymi sackami, v Kaufaci je teraz v akcii za 1,19 E a to je fakt super cena, ved niekde uz staval bezne aj cez 2 ecka

Lipton ma velky vyber zelenych ale i bielych cajov, ktore ostatne znacky trochu opminaju, avsak nepravom ved predsa White Tea je hodnotnejsi ako zeleny, tak ale ja to prestriedavam-biele caje, zelene, ovocne i bylinkove.

U mna je ale priorita u cajov, aby neboli chemicky dochucovane, par krat sa mi podarilo na navsteve vypit, ci omylom kupit ani by som to nenazvala caj, ale po zaliati, len zafarbenu a umelo vonajucu vodu.