Ako ste zistili ze ste tehotne?

Príspevok v téme: Ako ste zistili ze ste tehotne?
usiko

Ahojte,

ano, ano, viem....je to na googli, vsetky tie priznaky podla ktorych sa to da zistit......

...ale ako sa to prejavovalo u vas osobne? Ake boli tie uplne prve priznaky, ktore vam povedali, ze ste tehotne? Okrem vynechania menzesu, samozrejme....

.....a...menzes vynecha hned v ten prvy mesiac? teda ak pride tak urcite nie som tehotna?

.....ja uz si na sebe vsimam kadeco a hovorim, ze co ak konecne...a nic....

usiko

no sak fajn, ale ako som mohla byt v 7tt minuly tyzden v utorok....este aj podla pocitadla na googli, aj podla lekara....dalsia vec- na prvy screening idem 6.4. a mam to v knizke zaznacene ako 11. tyzden...tak bud neviem ratat...alebo neviem ratat.....:-))))

usiko

kocky,

este jedna vec.....minuly utorok som bola u lekara, pozrel na ultrazvuku, opytal sa na termin poslednej menstruacie a vyslo mu ze som v 7tt......mi to ukazal na nejakom svojom kalendariku.......no, som si vypocitala na druhy den odvtedy na nete ze vypocet porodu a vyslo mi ze som v 7tt.

Dnes, teda asi 9 dni po tom som si vypocitavala tiez na tej istej stranke termin porodu a zadala som tie iste udaje a zase mi vyslo ze som v 7tt...to je normalne?tak mala by som asi byt uz v nejakom to 8 tt, a pomaly prechazdat do 9, nie? som zmatena teda riadne...ma niekto nejake vysvetlenie, prosim?

agaven

no toto som nemohla najst davta pozor usinko ano nejest udeniny , jahody jemne cucat s tajomstvom do 4 mesiaca viac odpocivaj nohy vykladaj a nepuc brusko ked budes už viac tehotna skor ho uvolnuj menj sa skrcaj pozor chran vsade v priestranstvach ako autobus obchody nakup. strediska tam kde je dost ludi oni necumia ze ty si tehotna a mozu ti drgnut do bruska . Teraz kazdy cumi na seba a svoj pupok hehehe a nelakaj sa

isabella

usiko, no jasne, nezakriknut to, ale aspon sama pre seba sa mozes tesit, ja by som to asi dlhsiu dobu tiez nepovedala nikomu...
a tak uvidime ako, vies, toto je prvy mesiac co si meriam BT, takze to vidim tak, ze ked uz nic ine, budem poznat svoj cyklus a aspon budem vediet ci som ovulaciu vobec mala a kedy, lebo sak vies ako som ti pisala, ze ten moj chodi prec pracovat, tak je dost mozne, ze sme sa vzdy s mojou ovulaciou minuli, ale teraz uz nie, tak som zvedava... ak menstruacia nepride tak koncom mesiaca robim test, ale nejdem sa tesit predcasne, ja som teraz tiez skor taka pesimisticka, ze necakam, ze sa to mohlo podarit, ked som uz tolko predtym dufala, takze tak, beriem to uplne v pohode aj ked ms pride :-))