Ako ste zistili ze ste tehotne?

Príspevok v téme: Ako ste zistili ze ste tehotne?
usiko

Ahojte,

ano, ano, viem....je to na googli, vsetky tie priznaky podla ktorych sa to da zistit......

...ale ako sa to prejavovalo u vas osobne? Ake boli tie uplne prve priznaky, ktore vam povedali, ze ste tehotne? Okrem vynechania menzesu, samozrejme....

.....a...menzes vynecha hned v ten prvy mesiac? teda ak pride tak urcite nie som tehotna?

.....ja uz si na sebe vsimam kadeco a hovorim, ze co ak konecne...a nic....

fatima665

ja idem na odbery až 25.3. a ráno o 6:30. Inak nie je to nejak neskoro? budem už v 11tt??? Zatial mi iné odbery nebrali.

usiko

dakujem,

ale lekar nevedel, ze idem kvoli tomu...povodne som mala ist kvoli krcom v podbrusku, takym strasne silnym, co som este nikdy nemala...potom som sa objednala a az potom robila testy.....nevadi, zavolam tam.....

A-Z

Usiko, keďže ťa objednali až na poobedie, určite je jasné dr, že dovtedy nebudeš hladovať. Kľudne sa najedz :)
Mňa objednali ráno - ale aj preto, že tam sa odber robí len do 8.00 hod, no aj tak som si malé raňanjky dala :)
A inak, tiež sa pripájam ku gratuláciám!

usiko

mimochodom,

krv na zistenie tehu sa berie nalacno? pytam sa preto, lebo objednal ma az na 13.30 a to uz budem po jedle....

...jasne, ze si tam aj zavolam, ale aj tak...ako vam brali?

fatima665

usiko ja som tiež robila 4 testy :-), a verila som tomu až keď mi lekár potvrdil, že som tehotná...neboj určite je miminko tam :-)

usiko

ved hej, tiez myslim, ale ked ja cely zivot idem na istotu, taze kym nemam potvrdene, tak beriem s rezervou...

...lekar najskor mohol v utorok, 9.3. tak sa neviem dockat...

ericka88

podla mna urcite budes tehotna len si to chod overit u doktora ci je vsetko v poriadku, v ktorom tyzni si a kolko ich bude :) drzim palce...

usiko

baby,

este kontrolna otazka- ked mi vysli 4 testy pozitivne, jeden dokonca popoludni z uplne cireho mocu, tak to asi bude ono, ci? ci moze to byt myom abo co?