stepper rock n roll, kyvadlový stepper

marchev

a je dobry aj na zadok a boky ? Lebo stehna ako tak su obstojne, akurat ta vnutorna strana stehien by mohla byt lepsia..a potrebujem dat dole zo zadku :((( Pomoze takyto stepper ?

sade8

marchev

ahoj, no ja mam ten rock n roll stepper, vola sa aj kyvadlovy alebo kondicny, ale je to ten isty, prave som docvicila, a perfektne som som zacvicila. neviem ale ci tu stranku nevymazu ked to sem dam www.fitkodoma.sk
Maju nizke postovne a pribalili mi darcek - styri fitnes tycinky, ktore ako som si zistila stoja okolo sedemdesiat centov. Som velmi spokojna
Je to super stroj, dobre sa na tom cvici.

marchev

sade8 aky druh steppera mas ? Klasicky, twist ci ten rock n roll ? V blizkej buducnosti planujem kupit stepper, tak mi mozes odporucit stranku :))

sade8

takže už ho mám, a môžem ho vrele odporúčať.
je skvelý, je tichý, a zaberá málo miesta. a veľké plus je, že pri tych ostatných ktoré majú piesty, tak sa rýchlo zahrejú a potom už je koniec cvičeniu.
ak by niekto chcel tak môžem odprúčať aj stránku odkiaľ som ho kúpila.
ak máte nejaké otázky kľudnce sa pýtajte.

marchev

to by aj mna zaujimalo, ten stepper vyzera super :)) Ja potrebujem posilnit hlavne stehna a zadok, ale uz som blba z tych stepperov, enviem, ktory by bol najvhodnejsi - obycajny, twist, side, ci ten rock n roll ? :D