Neznama diagnoza - vracanie krvy, vysoke teploty

Príspevok v téme: Neznama diagnoza - vracanie krvy, vysoke teploty
zuzana_f

...prosim vas pomozte,
zacalo to takto: ked sa vratil brat z rodinnej brigady, nebolo mu dobre, odmeral si teplotu, mal 38,5C. Dal si liek od teploty a siel spat. V sobotu rano sa zobudil s tym, ze mu stale nieje dobre, tak sa rozhodol ist na pohotovost(teplota 39,5). Tam mu dali injekciu od bolesti (veral), bolel ho trapez na pravej strane a antibiotika. Potom si siel lahnut. Doniesli sme mu obed, ktory nezjedol cely (teplotu mal stale okolo 40 a viac). Po hodine obed vyvratil, o chvilu vyvratil aj caj co pil a potom zacal vracat krv, ta bola 1x tmava, za chvilku ju vracal 2x svetlo cervenu, volali sme 155 prisli do 15 min. Pred nimi ju vzvratil 3x, zase tmavu. Mal triasku z vysokej teploty. Odviezli ho do nemocnice na interne zobrali mu krv dali mu infuziu pravdepodobne na znizenie teploty. Spravili mu rengen, a vyplach zaludka (uz ziadna krv v nom nebola),z rengenu nic nezistili (iba nejaky tien!!!!!!), potom mu spravili este sono, ktore tiez nic neukazalo.Z interneho ho previezli na chirurdiu. Cely vikend mu zrazali len teplotu, zacalo ho bolet brucho, a aj trapez ho neusale bolel , vysetrenie zacali robit az od pondelka, V pondelok mu urobili gastro vysetrenie (kvoli podozreniu na vred)na zaklade ktoreho skonstatovali, ze okrem drobnych raniek medzi pazerakom a zaludkom tam nic niieje, ze z tohto hladiska je v poriadku. Potom mu robili zase odber krvy, mal zvysene leukocity. Brali mu vzorky z ust, nosnej sliznice, zo stolice. Este ine, ale neviem presne ake. Nic nezistili, vysledok bol taky, ze z chirurgickeho hladiska je v poriadku (teplotu mal stale okolo 38-40). Zase ho previezli na interne (utorok poobede).Tam mu zacali davat antibiotika intravenozne ,(zacinaju ucinkovat az po 48h, t.j. stvrtok poobede, teda dnes), zase mu zobrali krv, a zacali robit vselijake vysetrenia-pluca, srdce, ladviny. Ich zistenie je asi take, ze mu nasli nieco na plucach, na zlcniku ma zlcnikove blato, z ktoreho vznikaju kamene ,ma zapalenu a zvacsenu pravu ladvinu, nezdaju sa im pluca, robili mu echo ale ani to sa im nejak nezda. Primar vravel, ze to vyzera asi tak, ze prechodil nejaku infekciu a toto su nasledky.Moze to byt nasledky vysokych teplot. Zajtra idu konzultovat s pluciarmi. Teraz ma teplotu 37,5 s infuskami a antiobiotikami, boli ho brucho viacej vpravo hore. Stale cakame na vysledky , na stanovenie spravnej , odpovede su zatial take, ze asi je to toto tamto. Nevedia stanovit diagnozu. V podstate je tam uz skoro tyzden. Je to mlady 29.r chalan, neliecil sa na nic vazne, ziadny alkoholik, nefajci, neberie drogy. Je to moj brat, poznam ho dobre, nikdy sa na nic nestazoval. Zacalo to ako chripka aj sme si mysleli ze to je, lebo nedavno v rodine bola, ale teraz si nevieme dat rady a vyzera to tak ze ani lekari. Prosim Vas napiste hocico, ci ste sa stretli s niecim podobnym, napiste, ak viete akymkolvek sposobom poradit ci pomoct. Dakujeeem!!!!

mirusqa25

Mna dnes tiez prepustili z nemocnice z tym ze som mala ukrutne bolesti brucha a k tomu som este aj tehotna.Nevedeli prist na to ze co to je tiez mi vraveli ze po gyn.stranke je vsetko v poriadku po chirurgickej tiez,no a nakoniec prisli tiez na to ze mam zlcnikove blato a tym to aj uzavreli!!Dnes som uz doma,ale necitim sa bohvie ako ani mi na to nic nedali,len mi povedali ze mam drzat dietu a to je vsetko tak sa tesim na dalsie bolesti:((

Ivka 1

Zuzana je potrebne okamzite s tym zacat nieco robit. Ucinnych a kvalitnych prirodnych produktov je viac ako dost.Brat potrebuje antibakterialne a protizapalove, zregenerovat organizmus a zosilniet. Ak chces napis mi na mail, poradime sa s lekarmi,ktori sa uz dlhe roky zaoberaju liecbou prirodnymi produktami. Urcite poradia aj vam. Je mozna telefonicka a po dohovore aj osobna konzultacia.

delphia

RNG s okamzitou aplikaciou tych doplnkov bude problem, lebo u nas okrem oreganoveho oleja a aloe nedostat nic a kym to dojde zo zahranicia, tak bude uz marec.
...rada ta vidim :)

RNG

Ja by som necakal ani minutu a okamzite by som nasadil niekolko antimikrobialnych doplnkov s co najsirsim zaberom.
Vysoke horucky predsa znamenaju, ze na telo utoci jeden alebo viacej mikrobov, ktore neslobodno nechat pracovat a vyckavat na diagnozy.
Moje oblubene su citricidal, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a chaparal.
Touto kombinaciou je adresovane prakticky vsetko mozne, pricom ziadne z nich ani ich kombinacia nema skodlive bocne ucinky, tj clovek ich moze brat bez obav.
Na hojenie traviaceho traktu(lebo krvacanie nie je mozne bez porusenia sliznic) su dobre aloe vera a DGL(vytazok zo sladovky hladkoplodej)
Na zastavenie krvacania v traviacom trakte je ucinny prasok zo susenej rebarbory(3x2 lyzicky). Tento "babsky recept" pracuje aj vtedy, ked lekari nevedia krvacanie ani operacne zastavit.

delphia

rada je taka, ze treba pockat na konecny verdikt lekarov. dla toho, co pises, tak ho cely tyzden vysetruju a uz maju aj vysledky. zapal obliciek je sprevadzany vysokymi teplotami. blato v zlcniku - taketo obtiaze zvycajne nerobi, no a ta krv- neuzil acylpirin na znizenie teploty? no a co sa tyka pluc, tak tam je potrebne to este dovsetrovat. takze cakajte, buduci tyzden urcite budete vediet aj to, co je ten tien na rontgene pluc.