starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

GiovanniX

Chlap sa "finti" az kym si neziska babu,ked ju uz ma,tak je v tom,ze ju nestrati,takze zacne upadat od toho "fintenia sa" o par rokov zistis ze bude mat pivne brucho,prales po pazuchami atd.Tak to chodi:D .Ale samozrejme najdu sa aj vynimky:)A teraz ma napada taka otazka,preco si zacala chodit s priatelom?Lebo sa Ti fyzicky pacil?Ak ano tak to nie je spravne,sme ludia menime sa, ani ty jarkaaaaaaa nebudes o 20 rokov taka kocka,ako teraz mozna si.Vnutorna krasa cloveka je to,podla coho by sme si mali volit zivotneho partnera,ale suhlasim aj o fyzicku pritazlivost ide.Ak ti to vadi,ze sa uz nestara o seba tak mu to povedz.

Lily.

Mna fintenie nebavi a vonavkove chemikalie moc nemusim, mozno tak 3x za rok alebo pocas leta, ked sa clovek viac poti, inak nic. Ked som chodila do skoly a chcela som trosku vonat, tak som si davala vonave mydielka do svetra ci tricka cez noc, aby to do rana nasiaklo vonu, no na pokozku sa mi deodoratny striekat nechcelo a ani ma to nelaka. Niektroe zeny si striekaju sprejom aj nohavice a oblecenie. Mne to pride jaksi divne, ked ma clovek az tak "smrdiet".

jarkaaaaaaaa

ja sa fintim stale rrovnako :D iba ked naozaj nestiham tak je pomenej toho fintenia :D a mne to nieze vadi,.. ja to len tak konstatujem vseobecne :D

jajka001_

to je normalne, na zaciatku sa kazdy viac snazi. kym nesmrdi :)) zeny sa tiez fintia viacej spočiatku.
a ked ti to vadi, povedz mu to.