starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

uhlie

malina,

mozes, alebo nemozes sem dat nejaku zmluvu, ktora vyzaduje, aby zeny nosili vysoke podpatky? Ltusiek je na Slovensku mozno tak 5 dokopy a aj tie vacsinu casu presedia.

maliina

hold ked to od nich zamestnavatel vyzaduje, tak nemaju inu moznost:) len si klopkaju. Tak ako ich asi otravuje zehlit manzelovi kosele/ktore vyzaduje tiez zamestnavatel/ aj napriek tomu, ze tricka sa zehlia ovela lahsie. Ale etiketa vyzaduje:P

uhlie

malina,

kolkokrat ti to mam este napisat, ze mne je jedno co zeny nosia na nohach, ale ze mi vadi ked klopkaju s podpatkami, lebo ma to vyrusuje. Rozumies po slovensky?

maliina

asi mas tazkosti s pochopenim pisaneho textu. Takze "pomalsie" : P-R-E-D-P-I-S-A-N-E lodicky:) ale ok, je mi luto ze sa ti stala nejaka nepriemnost, ktora ti tak narusila vztah k zenam. Snad si to coskoro doriesis v hlave. Vela stastia a pekny vecer.

uhlie

malina,

ak nemas pristup k zmluvam zamestnancov, tak ako vies, ye lodicky niekto pozaduje? Mne vobec nevadi, ze tie lodicky su pre zeny unavne, to je ich vec, mne vadi len ze ma vyrusuju.

uhlie

Tie etikety moc necitajte. To len tu na SLovensku sa ludia spravaju, ako opice, lebo sa snazia dodrzovat "etiketu". Slovenky sa daju lahko podla toho v cudzine poznat,ze si precitaju nejaku knizku o etikete a chovaju sa ako mumie. Nevedia, co, kedy povedat a kazde jedno slovo, ktore povedia je trapne, alebo niekoho urazi. Oni sa domnievaju, ze je to inteligentna a uprimna konverzacia, ale kazdy hned vidi, ze su to sedlane zo Slovenska.

maliina

"Nosia predpísané lodičky na vysokých podpätkoch a neverili by ste, aké je to únavné."

Čítajte viac: gurinova.blog.sme.sk

Ak si trosku inteligentny tak pochopis, ze nikto teraz nema pristup k zmluvam zamestnancov.
Uhlie, prave si jajke urcil diagnozu, ber ju ako odporucanie od semeho seba tebe:) Lebo myslim, ze ona si robila srandu s tym gelom,a le ty to myslis vazne:)
A teraz vazne: Zneuzivala ta matka?