Sex za FO

Príspevok v téme: Sex za FO
Lawaree

Mal som sex za finančú odmenu s jednou slečnou - nejednalo sa o klasickú prostitútku, ale o dievča ktoré si takto z času na čas zarobí. Pohlavný styk bol s gumou, orál mi robila bez gumy - toto všetko je myslím si v poriadku ale problém je, že sme sa aj bozkávali a cca 36 hodín pred stykom mi trhali zub a rana mi stále mierne krvácala. Samozrejme toto mi v prvom momente žiaľ nedošlo. Chcem sa opýtať na váš názor - čo všetko som mohol dostať a aká je podľa vás pravdepodobnosť nákazy a ako by ste teraz postupovali. Ďakujem

pleco9

prosim ta nestresuj ja som spal s prostitutkou bez ochrany a nic mi nie je hiv testy negativne klud usmev a uzivaj si :)

Denzl

niekto- infekcne ochorenie sa neda delit,ze preniesol na mna len sto,alebo pol miliona virusov ci bakterii. Ak je vysoko nakazliva......neubranis sa ani jednemu povacsine.

niekto

no hej ale chvilu trva kym sa ta bakteria /virus rozmnozi bavime sa o hodinach

samozrejme ze nakazlivost nezacina az po inkubacnej dobe

Denzl

no nejak nesuhlasim s tym,ze az po nejakej dobe a nie hned.....
Infekcne ochorenie sa automaticky prenasa z jednej osoby na dtuhu ak ju ta osoba ma a potom sa rozvijaju obaja v tej chorobe postupne pocas nejakej inkubacnej doby danej choroby .

niekto

to je relativne ked by si sa dostal do kontaktu s tekutinami toho kto ju nakazil urcite by si nieco mohol chytit ...

lost

Testom by som neveril :)

Co ak bola testovana rano ale na obed uz nieco mala - nakazila sa a vecer by prisla ku mne domov :)