GYNEKOLOGICKA v PK + okolie

Adulka

jej, ďakujem, ako som sa zasmiala, tak to teda skúsim tam v blízkej dobe. ako som sa zasmiala,že je smiešny :-D. A kde vlastne v PK ma ambulanciu ? ĎAKUJEM MOC.

sjella

Frko je strasne smiesny :-D a ma tak okolo 40 asi. je v pohode. len ta niekedy zbytocne vystrasi.. je impulzivny dost. ale dobry je a hlavne snazi sa pre teba urobit maximum. a aj sestricka je super i ked sa ti na prvy pohlad moze zdat ze ej uplne hrozna.

Adulka

este ked sa môžem opýtať, ten FRKO je nejaký mladý alebo starší lekár, totiž neviem preco ale chlapa som nechcela, no ked žiadna žena tu v okolí nieje okrem v MODRE a platiť zbytočne nechcem. TAK možno predsa len skúsim gynekológa.ďakujem.

sjella

v modre platis 200 sk za objednanie. ked sa neobjednas, tak sa tam asi ani nedostanes. v PK neplatim nic, mozem sa aj objednat. on tam sice na napisane, ze za to pyta 100 sk, ale nikdy som unho neplatila... obaja su ale dobri...

sjella

viem. Matusovicova, alebo Frko v PK. obaja by mali byt v poho, ja som od Matusovicovej odisla, lebo sa mi zdala prilis draha a vzdy u nej boli rady, s Frkom som spokojna..