chcela by som nieco usetrit

diaggnoza

pisem,ze na obedy nechodim ! lebo su drahe a jasne,ze ked varim cestoviny atd,vydrzia na viac ako jeden krat,ale najlacnejsia sackova polievka stoji 9 korun a tu keby som si varila vlastnu vide drahsie...

ojka

a to ta v BA vyjde jeden obed 3€? či to nechodíš do jedalne? hm, ja by som tiež radšej na tvojom mieste varila, však ked nakúpiš, tak ti ostane aj na druhý raz, ... či?

bodynka

diagnoza , musis varit.. Rychle polotovary su drahe a nezdrave.
Doma ked varim a zratam to aj na porcie je to stale lacnejsie ako ked kupim nieco v praci teda ked nevarim.

diaggnoza

v bratislave.
nie,na izbe mam kravy,a si s nimi nerozumiem.
viem,ale priprava sackovej trva kratsie,a si myslim,ze aj lacnejsie urcite

ojka

diagnoza a to v ktorom meste máš ten intrak? uuu, sackové polievky nie je zrovna veľká výhra, radšej si nejaku sama uvar. Alebo ak vás je na izbe viac, tak sa poskladajte a varte si spolu.

diaggnoza

no,ja sladkosti nejem,ale zas niekedy zjem aj polku chleba na den a inac normalne cestoviny a ryza a tak,konzervy nejake a sackove polievky,na obedy nechodim velmi,lebo su za 3 eura,a domov,raz mesacne,bez zlavy by som platila 40 eur,tak len 20...len.

ojka

takisto súhlasím s ďatelinkou, čo sa toho šetrenia týka (: veď ak dáš tolko vela za lískok domov napr, tam aj späť, tak by si ušetrila aj peniažky i čas presedený vo vlaku (; a môžeš ísť zatial na brigádu. Ale tak napr. ak každý den zješ niekolko sladkostí, tak aj na tých by sa dalo ušetriť. To je takto ťažko posúdiť, ked nevieme, čo nakupuješ pravidelne (:

katalinka

podľa môjho názoru nemáš asi ani na čom šeriť...ak chodíš domov každý víkend...ak však berieš proviant...možno straty nie sú až také markantné....
datelinka - súhlas

datelinka

diagnoza, ak ťa lístok na vlak stojí 20 eur, spočítaj si, si sa ti oplatí chodiť domov, strava na víkend zrejme stojí menej :-) zamestnaj sa brigádou počas víkendu, nebudeš mať čas myslieť na rodinu :-)
prepáč mi :-)