Je aj lenivost choroba?

uhlie

Shaula,

anorexiu moze zazit kazdy clovek. Vidim velku chutnu pizzu a co urobim? Nezozeriem ju. Bulimia je podobna. Zozeriem velku, chutnu pizzu a co urobim? Vygrciam ju do kanala.

ShaulaThalit

a mali by sme uvažovať reálne, nie v hypotetických rovinách. ja by som takisto prijala, ak by som išla dr. s tým, že sa mi nechce. dostala by som papierik a je to. hotovo. ale o tom život nie je. život je o tom prinútiť sa.

ShaulaThalit

uhlie, v poriadku, pre teba to ten egoizmus môže byť naozaj. pretože človek, ktorý nespadne na to dno, tak nikdy nepocíti, ako to dno chutí a nikdy nepocíti ani to víťazstvo nad ním... ale to je už úplne iná kategória.
ak by som o tom nič nevedela, ver mi, mala by som absolútne rovnaký názor. ale dosť obmedzený.

uhlie

Ja by som zas nechcel diskriminovat lenivost, ako diagnozu v porovnani s bulimiou a anorexiou. Proste by som prisiel k doktorovi, ze sa mi nechce robit a on by mi na to dal papier a stat by mi posielal ako chronickemu lenivcovi vyzivne.
Mal by som to cierne na bielom.

uhlie

Ano, ale clovek by sa mal prinutit aj najest a nevygrcat to. Aj to je nepekna vlastnost, ked clovek plytva jedlom, alebo ho odmieta jest a sposobuje tym inym problemy. je to v podstate egoizmus.

jajka001:

ved ked si sikovny, tak mozes byt aj lenivy a postaraju sa o teba. kolko je takych...ja to neviem, ja nevladzem, ja to pokazim,sprav to radsej ty