chlpky na nezvycajnom mieste :(

Príspevok v téme: chlpky na nezvycajnom mieste :(
kukuk2

dobry den ,chcela by som sa spytat...mam chlpky v oblasti pod pupkom... neviem ci je dobre si to zacat vytrhavat?? laser som skusila a velmi mi nepomahala a epo elektric.ihle mi zostavaju jazvicky(zrejme alergia na sitie alebo vpichy na kozi, pretoze ja mirobia hned zle hojace sa rany a potom jazvicky)..nema niekto podobnu skusenost? a chcela by som sa spytat ci je vhodne si to zacat trhat. dakujem za pripadnu odpoved, prajem pekny den :)

oklapka

Mala som podobny problem.Vytrhavala som si to, ale vysledok bol dobry mozno tak par dni.Potom,ked to zacalo dorastat-hotova katastrofa.A delpha ma pravdu, vypestovala som si tym "pekny porast chlpov".Tak som to nechala dlhsi cas upokojit, proste som s tym nic nerobila.A teraz odfarbujem a je to super:)

delphia

sala skus si ich nechat vyrasit vsetky- tak cca 2 mesiace si ich netrhaj. a uvidis, kolko si si ich tam trhanim vypestovala

purblanka

ja mam podobný problém,ale oholila som si to,a teraz mám tolko chlpkov pod pupkom:)čím viac holím,tým viac rastú.Laser by ti mal pomôcť,ale musíš absolvovať viac sedení-odporúča sa 8.