problem

Príspevok v téme: problem
Babulka12

ahojte chcela by som sa opytat co mam robit, s partnerom zijeme len kratko sexualnym zivotom, a sprevadza nas jeden problem.. niekedy mu to proste nefunguje nech robime co robime.. uvazovali sme uz aj nad tym ze sme mladi, a ze sa to casom nejako spravi same.. ale aj tak tomu proste nechapem, pretoze niekedy staci jeden dotyk a je cely bez seba cele hodiny a inokedy proste nic..uz som si myslela aj to, ze ho nevzrusujem.. neviete mi/nam poradit co mam/mame robit? pretoze vidim na nom ze to pre neho nie je velmi prijemne a ze sa citi trapne, chcela by som to nejako riesit..

lienka12

Ja som mala s priatelom ten isty problem...nas prvy pokus o sex bol dost zalostny...nic z toho nebolo a on bol z toho dost zniceny....druhy pokus bol podobny....vsetko islo v pohode pokym sme nesli na vec a potom mu to uz zrazu neslo...tak isto aj tretikrat...priatelovi dost kleslo sebavedomie...nevedeli sme kde je problem,az som raz citala jeden clanok kde pisali ze to je spociatku normalne,ze sa moc snazi a neuvolni sa dostatocne...a na stvrtykrat to vyslo....a odvtedy uz mu to ide v pohode...to uvolnenie je naozaj dolezite a najhorsie je ze cim viac sa snazi tym je to horsie....a to sebavedomie mu opat stuplo az ked sa nam to podarilo

Babulka12

no a tu je dalsi problem, mi sa vzdy najprv hrame lenze ked sa natahujeme moc dlho tak ho to proste prestane bavit ( a teraz nehovorim o priatelovi) a jednoducho sa nezapaja... alebo uz je vsetko v pohode, ideme na to a on si to zrazu rozmysli

niekto

skus sa nesnazit nerob to nasilu
hrajte sa spolu a ked to pojde pojde ked nie tak nie

to nieje o nalade ale o strachu /psychickom bloku

nechodte to robit stym ze to idete robit

no jaaaaa

no ja mam tiez taky problem s priatelom ked ho robim ja tak nic proste ani za svet ale ked si to robi on tak to idem raz dva tiez sa pre to trapim lebo vies ake to je

Babulka12

ved prave ide o to, ze keby som sa mu vysmievala alebo co tak nic nepoviem,, lenze ja sa snazim aby bol co najviac uvolneny, a aj ked to on sam chce, tak to proste niekedy vobec nejde.. a ked uz dojde na to ze nic.. tak sa snazim rozosmiat ho a podrzat, robim zo seba saska aby som mu zlepsila naladu, lebo vidim ze ho to trapi..:( skusim sa este posnazit

niekto

cely sex sa odohrava v hlave

inak povedane strach zo zlihania (ze mu to je trapne) je uplny zabijak vzrusenia

cize musite prestat stresovat a uzivat si :)