Telové mlieko, ktoré je dobre?

niico

osobne používam telové mlieka značky Neutrogena ;3 ale na pilulka.sk sú aj rôzne iné pre citlivú pleť a keď už tam zamieriš tak vrelo odporúčam využiť nejaký ten kupón -odkaz odstránený-

Maybelline

areato
Dove je samá chémia, tiež som túto značku kedysi používala, ale nebolo to dobré, tvorili sa mi z neho na koži vyrážky. Ak chceš skúsiť ozaj dobré telové mlieko, tak odporúčam z obchodu Bio Market značku Naturally European - rôzne druhy
www.bio-market.sk
Je ozaj skvelé. A krásne vonia - prírodne, žiadna chémia.

areato

Dobry den prajem nevedel by mi nieko poradit telove mlieko ktore, zanechava zamatovy efekt. Nemusi mat ziadne trblietky a nic podobne ale, je naozaj dobry a vysledny efekt bude skutocne matna alebo zamatova pokozka. Mam momentalne Dove ale rada by som skusila este nieco. Dakujem pekne

Viks696

Ja používam Dove a je super alebo keď mám veľmi suchú kožu tak biodermu ... objednávam cez net kedže sa mi to tak viac oplatí lebo mám zľavu na tejto stránke -odkaz odstránený-

Viks696

Ja tiež používam Dove alebo keď mám veľmi suchú kožu tak biodermu ... objednávam naraz z jednej stránky lebo sa mi to tak viac oplatí kedže mám zľavu :) ak náhodou chceš tak si kukni -odkaz odstránený-

katinaa20

pouzivam uz dlhsiu dobu len dove a mne vyhovuje, pacia sa mi rozne vone ktore oni maju v ponuke a pokozku z neho mam tiez jemne

eriiilka1

pouzivam telove mlieko Kleopatra a Easy Milk su to asi najlepsie telove mlieka ake som kedy mala a este su aj prirodne.. stoja okolo 10 eur ale oplati sa do nich investovat. vyskusala som uz telove mlieka skoro kazdej znacky aj drahsie aj lacnejsie ale ani s jednym som nebola taka spokojna ako s tymito, po natreti nemam vobec pocit mastnoty alebo ze by sa na mna lepili nohavice alebo volaco ked sa oblecem po nakremovani a ani ked sa potim v lete mi to nestece dole :) mala som velmi suchu pokozku hlavne na nohach a s tymito kremami ked som sa natrela som mala pekne hydratovanu pokozku az 3 dni bez akychkolvek bielych flakov na pokozke.. ten easy mlik je vhody aj na ekzem vela mojich znamych ktori trpeli dlhe roky ekzemom a chodili ku koznej ta im predpisovala masticky a kremy a nic im nepmohlo vyskusali tento krem a vacsina z nich dneska uz prekonal ekzem pomocou tohto teloveho mlieka obashuje take zlozenie ktore podporuje liecbu ekzematickejj pokozky... ja vam urcite odporucam tieto telove mlieka a verim ze aj vas potesia ich dobre ucinky a prijemna prirodna vona :) ak by vas tieto kremy zaujali najdete ich na stranke -odkaz odstránený-

tatiana85

ja som v zasade len na bio kozmetiku a teraz som zakotvila pri telovom mlieku s bambuckym maslom a raz tydenne pouzivam aj telovy peeling s jojobovym voskom vsetko od jednej znacky pure elements- manzel je spokojny tiez :-)myslim, ze hlavne ten peeling pokozku velmi zjemni (a obcas masaz sisalovou rukavicou)