zareagovala správne? či ja som vnímam prehnane? spravanie čašníčky

Príspevok v téme: zareagovala správne? či ja som vnímam prehnane? spravanie čašníčky
n,,,

ahojte včera som bola v podniku a bolo veľa ľudí... a ako som išla z wc.. tak som stretla spolužiačku tak som sa pristavila k jej stolu a rozprávali sme sa ... čašníčka ktorá zberala poháre.. sa veľmi ponáhľala.. a vrazila do mna... ja som bola v škoku pretože som ani nevedela čo sa stalo.. čo som spravila.. a keď som sa otočila tak jej samozrjem že padol pohár.. a rozbil sa (prázdny)... a aká reakcia..?? nie že prepáč.. ale len škaredý pohľad.. ako keby vám išla povedať tie najhoršie nadavky a len čo jej vyšlo z úst.. tak toto si zaplatíš.. toto si zaplatíš.. pritom ja som nič nespravila.. ach.. a nakoniec mi to aj pripisala k účtu.. otras.. nechápem aj ja som niekedy brigádovala..cafe... viem čo to je keď je veľa ludí.. ale viem že ak niekto rozbil pohár.. tak sme tak prehnane nereagovali už z toho dôvodu aby sme si toho zákazníka neznechutili..prepáčte ale musela som sa vyrozprávať lebo ma to štvalo... keby ste ju videli..

leeerka

ono je to tak, ze s odstupom casu by clovek inak zareagoval ako v tej danej chvili .. neviem ako by som zareagovala ja, ale ten pohar by som jej nezaplatila, lebo to bola ocividne jej chyba, kedze sa ponahlala a rozbila ho ... a ak by to stale odo mna chceli, tak by som si zavolala sefa a informovala ho o tom ... a vies v podnikoch by to malo byt ako sa vravi, nas zakaznik, nas pan :-)

n,,,

ja viem ... ja som chcela hned zareagovať prepač nič sa ti nestalo ale keď si otvorila usta.. tak som jej radšej nič nepovedala.. čo už...

jajka001_

ludia su coraz hnusnejsi. mohla si si to vyhadat, keby si chcela, ona by mala problem. neries to uz teraz. na blbcov narazis kdekolvek. pekny den :)