milovat vs. lubit

heaven

vivienna neprestal byt zamilovany(po 3 rokoch normal) len to nevie spravne pomenovat? Uz k tebe citi len hlbsi cit, je si vedomi aj tvojich chyb a je schopny ich akceptovat.

vivienna

kajka jasne chapem, ono keby mi povedal lubim ta, ale myslel by tym to iste ako mlujem ta by to bolo ok. Ale on mi povedal Nemilujem ta. To ma mrzi, pa takom dlhom case s nim.. ale preto som pisem, chcem pocut kazdy nazor, aj tento tvoj, lebo uz som sama blb z toho, ci je to dolezite, alebo uz len mne z toho "sibe" kedze som na to slovo milujem ta cakala tak dlho, odkedy to prestal vraviet.

Ema, nic, len ze nemilujem ta. necitim to uz. koniec, ani on sam asi nevie preco, ked mi to nikdy nepovedal. Ale chce byt so mnou, atd atd, len toto je pre mna zahada. Zo dna na den ma prestal molovat, a akokolvek som sa snazila, ani po roku to neni spat. Ked mu povie, chyba mi ze ma nemilujes, pozrie sa na mna takym pohladom akoze mu to je luto, ze chape co chcem, ale ze on mi to nevie dat. Nerozumiem. Mozno sa zbytocne zaoberam nejakym mojim pocitom ktory mi chyba :(

kajka01

ja stale nechapem rozdiel medzi tym...milovat sice znie silnejsie to je jasne ale nemyslim ze je v tom rozdiel,skor by som videla rozdiel medzi mat rad a lubit tam je to jasne.asi sa tvoj priatel nevie vyjadrit a mysli tym ze ta ma uz "len" rad...v pociatocnych fazah je to zalubenie potom lubenie...asi sa tvoj priatel nevie vyjadrit(myli si pojmy s dojmami) a mysli tym ze ta ma uz "len" rad...v pociatocnych faza je to zalubenie potom pretrvavajuce lubenie..ja obcas pouzijem jedno slovo lubim inokedy milujem, ale rozdiel ziadny v mojich citoch

vivinna

priroda32 ale on mi vyslovene povedal, nemilujem ta, ale lubim ta.. pritom to ze ma miluje mi kedysi rozpraval stale, toto ze uz ma iba lubi trva asi viac ako rok.. pride mi to cudne, chcem byt milovana, co je na tom zle? Hlavne po 3rokoch!

vivienna

Tiez si vravim, cakala som dost dlho nie? Ale aj tak nie je lahke opustit svojho priatela. Pytam sa sama seba, ci je toto ten spravny dovod na rozchod?