prosim presov o pomoc..

Príspevok v téme: prosim presov o pomoc..
anet,

zhanam nieco alebo niekoho, kto by mi vedel poradit ,,potrebovala by som cokolvek co by mi pomohlo pri bolesti bedroveho klbu, ktora trva uz niekolko rokov,, nevie prosim niekto z vas kde v PO zoeniem nejake take centrum ..som ochotna zaplatit vselico len uz konecne najst niekoho kto by mi s tym pomohol ....dakujem za akukolvek radu alebo alebo kontakt.. pekny vecer.

anettttt

no bola som u kleina a ten mi odporucil rehabilitacie.. no skro hladam nejake to centrum kde by osm mohla chdoit cvicit a dat ten klb do lepsieho stavu lebo je to cim dalej horsie.. dakujem skusim tu oazu.dakujem .

julllinka

Ano, suhlasim. Aj ked ja osobne nemam s Klainom mladsim dobre osobne skusenosti. Ale bolo to v case ked vysiel ako mlady zajacik zo skoly... verim, ze pod vedenim otca je teraz rovnako dobry lekar

julllinka

Presovska ortopedia patri medzi tie naj co sa tyka slovenskych odbornikov. Ozaj neprehanam. Mudr. Kloc, aj je este primarov oddelenia je ozaj super... Chodila som do PO na zdravotnu skolu a teda som praxovala aj na tomto oddeleni. Pacientov sme mali z celeho slovenska... najma na operacie coxy. Tiez je tam fajn aj Dr. Smoterova... Nepamatam si uz mena ostatnych lekarov ale ak si priamo v presove tak sa neboj obratit priamo na nemocnicu..

5th

rehabilitacne centrum oaza,tam je ortoped , neviem ako sapresne vola,ale je tam na 100% a potom medzilaborce,tiez dobry ortoped