Denne ritualy krasy...

Príspevok v téme: Denne ritualy krasy...
Hnedoocka30

Davnejsie som kdesi citala, ze prehnana starostlivost o plet a telo - moze viac skodit ako pomahat. Nemam ponatie ako som na tom ja, co robim zle, co by som naopak robit mala a nerobim. Tak by ma zaujimalo, co su vase denne ritualy, a ako sa o seba starate, co nikdy nevynechate, ako casto si davate strihat, farbit vlasy, cvicite...
Viem, ze to moze vyzniet smiesne, ale niektorym nam ;) to moze aj pomoct a poradit. Uvadzajte prosim aj vek, pretoze starostlivost sa rokmi meni. Taaakze ja zacinam...
27r. Pri sprchovani - vzdy pouzivam sampon+kondicioner, gel na intim. hygienu, sprchovy a potom nivea tel. mlieko.
Odlicenie: zacinam odlicovacom na oci, vycistenim pleti, tonikom, ther. La roche voda, ocny krem, hydratacny na plet.
Peeling si robim 4-5x do tyzdna.
Vlasy si davam strihat kazde 2-3 mesiace, farbim cca kazde 2, pretoze mam problem s vymyvanim farby. Cvicim cca 3x tyzdenne 60 min.
To som ja, a co vy? Vopred dakujem za rady.

kickaTT

Caute baby no aj ja sa podelim =)

Vek: 22

Vlasy: mam velmi dlhe, huste - pouzivam len sampony loreal z kadernictiev a k tomu masku, nikdy len sampon - momentalne mam sampon a masku z rady Bio od nich, pravidelne postrihavam, samozrejme nefarbim =)

Telo: jedine olejovy sprchac od loccitane mandlovy, a natieram sa mandlovym olejom od nich ten hydratuje a spevnuje pokozku, oboje bozsky vonia =) peeling mam tiez z tejto rady - mandlovy..raz za tyzden nie je nic lepsie =)

Odlicovanie je samozrejmost pouzivam od biodermy miceralnu vodu kedze mam velmi citlivu plet aj oci, rano aj vecer hydratacny krem, pery bambucke maslo 100 percentne

Make up: kazdy den rozjasnujuci od Lancome s SPF 15, spirala Dior mam momentalne tu najnovsiu Diorshow Extase, ruz cerveny od chanelu

Vona: Chloe

- pijem iba cistu vodu, a bylinkove caje, jem vela zeleniny a ovocia, snazim sa vyhubat sladkemu ale tak 70 percentnej cokolade neodolam =)

- navyse som pridala trojmesacnu kuru inneov na spevnenie pokozky

- neopalujem sa a nechodim do solarka

- nefajcim =)

doubledog

vek 33
PON: umyl som si zuby (vsetky) a mam dojem, ze aj ruky (obidve)
UTO: sprcha (3.6 minuty)
STR: strihal som si nechty na nohach (vsetkych 9)
STV: znovu zuby (aj pastou)
PIA: znovu ruky (znovu obidve)
SOB: znovu sprcha, tentoraz s mydlom (4.8 minuty)
NED: nic, hygiena skodi zdraviu

KAZDY DEN: utrel som si rit po tom ako som sa v****l (pouzivam 4 utrzky toaletneho papiera)

milujem tieto denne ritualy :))

michaella

...a ešte som zabudla: parfum DKNY BE DELICIOUS ...
... nechty dlhšie, priesvitný lak, sama si upravujem, občas výnimočne výraznejšie laky.
... špirála GOSH, aj tiene, lesky na pery jedine od AA COSMETICS - AA Love&Kiss - DIAMANTOVÝ rozsvetľujúci lesk na pery ...baby TO JE PARÁDA VECIČKA

...ZABUDLA SOM EŠTE NIEČO

michaella

vek : 35
vlasy: používam prípravky od LOREAL, umývam si ich cca každý druhý deň. Raz za 5-7 týždňov kaderníčka - ostrihá, nafarbí...
telo: neparfumovaná kozmetika, prípravky AA COSMETICS, telový krém z AA PRESTIGE - je síce iba na objednávku cez jeden e-shop, ale je to lahôdka pre telo. Raz za 10 dní telový peeling tiež aa prestige
Na holenie intim. časti - neparfumovaný intim gel aa
tvár- VŠETKO jedine aa cosmetics, aa prestige : nie su parfumované, nevytvárajú teda pigmentové ani žiadne červené škvrny na tvári.
peelingy, odličov.prípravky, krémy, masky, makeupy, podkladovú bázu - sú superné. Preto ani nemíňam peniaze na kozmetičku, jedine tak občas na úpravu obočia.
ruky, nohy - krémy tiež z AA- nemám problém so suchými pätami, ruky mám jemnučké.

.... takže reklama na aa kozmetiku a loreal :o)))

LilaAbner

vek: 23
vlasy:umývam si 2krát do týždňa, šampóny striedam, teraz mám syoss repair a je fajn.kondicionér nie, len ten v spreji,lebo inak si neviem rozčesať vlasy.a na úpravu každý deň lak, teraz mam čierny loreal. a 2krát do roka blond melír.
telo:na sprchovanie palmolive olivový,potom 1-2krát do týždňa Dove telové mlieko alebo kokosový olej.žiadne peelingy ani nič,dezodorant Nivea Fresh bez aluminia.
tvár:odličovač očí Nivea, čistiaci gél Nivea,cez zimu krém Doliva,cez leto ľahký hydratačný a očný guličku Garnier nutriskin,lebo mam kruhy.
každý deň trošku makeupu Maybelline penový,aj keď každý sa mi čuduje,načo si to davam,lebo mam pleť ako detskú prdelku.a špirala Maybelline Colossal,lesk Silk gloss od Maxfactor,tiene a ceruzka Gosh.
nechty:striham uplne nakratko,nepilnikujem,ale nalakovane musia byt vždy.
parfum:Incanto Salvatore Ferragamo alebo Dolce Gabanna.

jankaaaaaaa

tie mydla na intimnu hygienu maju urcite Ph ktore vyhovuje prirodzenemu prostrediu, ktore si telo samo vytvara. ja ked sa tam dole umyjem sprch. gelom tak ma to stipe alebo pali. raz som pouzila aj to mydlo na int. hygienu a tiez som po tom mala nejake palenie.. takze pouzivam vyhradne detske mydlo, je naozaj super. niekdy si nim umyjem aj cele telo.
a este som zabudla ze na nohy - paty pouzivam mentolovo melonovy krem z oriflame. pekne vonia a hydratuje

jankaaaaaaa

vek: 21

vlasy: umyvam kazde rano. momentalne mam sampon balea - kokosovy na farbene vlasy (bol uplne lacny a vyhovuje mi :)) + balzam na vlasy - bud balea na blond vlasy, alebo vyzivny na suche a lamave vlasy z oriflame. aj ked nemam suche vlasy, ale nezaskodi ich raz za cas takto regenerovat. tak raz za tyzden si spravim masku z olivoveho oleja a vajickoveho zltka. potom vlasy necham volne vyschnut, len ofinu vyfenujem

telo: sprcha samozrejme raz za den minimalne raz, vseliake sprchove gely - momentalne cokoladovy z oriflame, telove mlieko - AB tak kazdy druhy den. pouzivam taku rukavicu pri sprchovani - miesto peelingu sem tam. ruky kremujem casto kremom z jednoty so vcelym voskom

plet: rano a vecer, niekedy aj cez den umyvam cistiacim gelom vichy, obcas peelingom vichy, alebo detskym mydlom. potom krem vichy, hlavne vecer, a make up zmatnujuci miss sporty, sem tam puder miss sporty. tekuta linka niekedy, spirala stale, na usta bud lesk alebo balzam ceresnovy balea

nechty: nelakujem ani nic

milovna

baby zabudali ste udavat svoj rok
vek 23
vlasy si umyvam 2krat do tyzdna,dakedy aj raz a to samponom headandshortdres(neviem ako sa to pise,ale urco viete co je to):-),kondicioner a to je vse.moc nestriham vlasy,cize raz za pol roka,niekedy aj vyse.
sprchujem sa palmolive,nekremujem sa,velmi ma prekvapilo ze vecsina zien pouziva mydloci gel na intimnu hygienu a preto sa ich pytam,preco to nerobia normalnym sprchovym.chcem vediet ci vam to skodi...
kazde rano a vecer si umyvam tvar,piling raz do mesiaca,a pouzivam denny a nocny krem ktory hydratuje plet
nechty nestriham,obrusujem