90-dňovka od 01. 03. 2010

Príspevok v téme: 90-dňovka od 01. 03. 2010
kvietok3

ahojte kočky, chcela by som začať 90dňovku..hľadám parťáčky...viem, že tu je takýchto tém založených viac, ale čítala som si príspevky, a to sú všetko ženy, čo chcú schudnúť maximálne 8 kg...ja hľadám niekoho, komu treba schudnúť aj okolo 20 kg..:) dúfam, že sa niekto prídá..

sasha19

kvietok super ale vies o otm ze je to iba nadbytocna voda?ne?:D a preco si sa vazila,asi si nevydrzala:D ale super tes sa!!!
ozaj kolko nas tu vlastne je?prihlaste sa vsetky so ste v pondelok zacali...inak odkial ste?....a ako sa vam dari?..mne celkom dobre dnes som si na obed dala zeleninovy vyvar a k tomu taky velky celozrnny tmavy rozok a tak strasne ma to nasitilo:) a na veceru si dam tiez ten rozok ale bez vyvaru uz...a ako ste na tom s prehreskami?..ja sa musim pochvalit ze ani jeden nemam od pondelka...a kamosky ma ponukali s cokoladou,keksikmi..no na intraku same lakocinky:) ale ja som odolala...drzte sa!!

sasha19

wranglica: len pokracuj pekne dalej nezamyslaj sa nad tym ze si zjedla rozok:D

no dnes ovocny den..hm..na ranajky jablka2 na obed som si dala malu hraskovu konzevu a cinsku kapustu,celkom ma to zasytilo ale dnes mam strasnu chut na daco ine:D ale nedam si lebo nemozem!!!a tesim sa ze som od prveho dne nemala ziadny prehresok,ani káva ani cukrik nic!!! a na zajtrajsok sa tesim ze si dam nieco mnam:D

wranglica

caute,

ako Vam to dnes ide? =) ja uz som zacala dodrziavat tie ranajky len ovocie do obeda =) vcera som ale porusila ovocny den mala som grahamovy rozok a marmeladu =(((

anavi2

tak horka coko z amnou a ovocie na zajtra pripravene...dufam ze to zvladnem ale som v praci a potom idem vecer na nemcinu tak hadam mi to zbehne a mozem sa tesit na piatok na nejake to masko asi to vidim na bagetu lebo cestujem domov ...tak sa chvalte baby a doma sa aj odmeriam a zvazim jupiii a aj knihu hadam nezabudnem z domu vziat a nejake recepty vyskusame :)

sasha19

no babenky vidim ze sa drzite dobre:D ja som dnes mala na obed cestoviny s takou omackou a fajne to bolo mnamky:D no a na veceru si asi dam cokoldaku margot..myslite ze mozem?ale asi hej,ja toti nemam rada zakusky a ani na zmrzku dnes nemam chut...tak si dam margot je tam aj cokolada takze sa tesim:D....a mi to vydrzime!!!!!:)

justninka

Ahojte vsetkym vam drzim palce aby sa vam podarilo schudnut co najrychlesie. Hlavne to nevzdavajte, v pohode sa to da vydrzat.Ja mam dnes uz 16ty den- vitaminovy a uz som si zvykla ani niesom hladna. Schudla som uz asi 6 kg naposledy som sa vazila v nedelu a chcem chudnut este 10 kg. Pekny dnik

anavi2

No dpbre kvietok ako povies :) ja len som myslela ze ked mozem sladke tak mozes hocico no ale vydrzim teda este...len som tak dostala chut...ale tak ani asi taky chlebik vo vajicku fajne na oleji urobeny neni dobre :D tak mozno dam nieco ine ale na sladke velmi dnes prekvapujuco nemam chut :D