Vypadavanie vlasov - aké tablety na vnútorné úžívanie?

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov - aké tablety na vnútorné úžívanie?
InLoweee

..tak tento problém ma trápi už zo dva roky. Ide o nadmerné vypadávanie vlasov (150 denne). Kožná skúšala všetko možné, nič nepomáhalo, naposledy mi predpísala HAK DIane35, ktorú beriem už cca3 mesiace a registrujem mierne zlepšenie. Okrem toho užívam na vonkajšie použitie Alpicort F. Chcela by som túto liečbu podporiť aj nejakými vitamínami, ktoré by som užívala takisto vnútorne. Vedeli by ste mi poradiť, ktoré sú dobré? resp. s ktorými máte skúsenosti? pritom uveďte aj cenu a spôsob užívania. ĎAKUJEM.

timejka789

mne tiez neskutocne padali vasy, jedine co mi pomohlo su vitaminy amitamin® Hair Plus, skusala som toho viacej a po tychto som videla aj vysledky, treba skusit...

jajkafr

123kl
odporúča sa používať ho každý deň... ja ho používam len po umytí vlasov to je každý druhý deň, umyjem vlasy a ešte keď sú mokré votriem to do pokožky hlavy... a pomáha to :)

dfasdfad

alpicort sa pouziva kazdy den vtiera sa ku korienkom vlasov,potom nasleduje masaz pokozky hlavy aspon 5min-jemne prstami. neoplachuje sa.

123kl

Dobrý deň mohla by som sa opytat ako sa pouziva ten Alpicoort F .. az po umyti a tak sa to este ma ochlachnut alebo len sa to nanesie a necha tak.. prosim poradte mi lebo sa to bojim pouzit lebo mam strach ze to zle pouzijem. Dakujem

jajkafr

Help
ale aj pred užívaním liekov mi vypadávali vlasy teraz je to však oveľa viac... ale predtým som si vlasy aj viac žehlila tak možno z toho...
vyprážané nejem a mäso tiež moc nemusím ... mäso mám tak cca max. 2x do týždňa všetky minerály mám ok... okrem Ca ten mám znížený ale dopĺňam ho v tabletkách a tiež stravou... ešte na strednej sme sa pýtali jedne Dr. že aké vitamíny sú dobré na rast vlasov tak odporučila zinok všetky sme sa ním napchávali, ale mne to nepomohlo :(

Help

jajkafr- to ,ze si zdravotnik......ok:)
Tvoj problem je ale v niecom inom ako klasicky problem......su tam lieky.
Reagujem na normalne vypadavanie vlasov a tym je nedostatok mineralov a vitaminov v tele.
Tiez aj kazdodenne pojedanie nezdaravej stravy ako pecene maso,mastne jedla a pod.

jajkafr

Help
som zdravotník a viem, že vypadávanie vlasov nepríde samo od seba väčšinou treba hľadať príčinu niekde vo vnútri v organizme, v mojom prípade tých príčin môže byť viac, ale nie všetky sa dajú riešiť... momentálne mi vypadávajú vlasy kvôli liekom, ktoré užívam a musím ich užívať ešte cca pol roka, preto to riešim prípravkami na vonkajšie použitie... inak skúšala som aj zinok v kombinácii s calciom mi posilnil nechty, ale vypadávanie vlasov sa nezmiernilo... čo sa týka šampónov mám veľmi citlivú pokožku a nemôžem používať hocičo skúšala som žihľavový šampón ale po ňom sa mi spravili strašné lupiny a neskutočne ma svrbela hlava...

džanana

moja kamaratka pouziva taku vlasovu vodu, vola sa to nejak capilar, stoji to okolo 100sk, a je to na podporu rastu a ocividne jej to pomohlo, mozno by nieco z tej kozmetiky bolo aj proti vypadavaniu, myslim ze je to prirodne zlozenie. zihlava alebo take nieco..:)