..uz nevladzem..rozpadava sa mi vztah..prosiiim pomozte..

Príspevok v téme: ..uz nevladzem..rozpadava sa mi vztah..prosiiim pomozte..
daissy

Prosim poradte mi..Uz nevladzem,s priatelom budeme spolu tri roky a za posledne mesiace sa stale len hadame..pre hlaposti a uz vobec nie sme k sebe dobri..ani nezni..alebo pozorni,ci laskavi..Spravame sa k sebe tak hnusne a lahostajne..Ja ho velmi lubim..viem ze aj on mna,ale uz to nie je take ako predtym..Proste sa nam rozpada vztah a mne je z toho na zblaznenie..Poradte mi prosim ako ho zachranit..ozivit..ako sa prestat stale hadat..alebo vase skusenosti..Dakujem MOOOOOOOOC..

šárka

kde nie je kominikácia,nie je ani súlad !!!Treba komunikovať stá le,každý den.A ak začne nejaká hádka,treba ju čo najskôr ukončiť.Lebo vtedy sa povedia veci,ktoré neskôr nie je možné vziať spať.

daissy

kvetka,:(..a nerozmyslala si ako to spravit aby ste sa nehadali..ved to je hrozne stale sa hadam kvoli takym hlaupostiam..Ja neviem co mam robit..ci mu mam este napisat..alebo nie..ci mam cakat kedy sa on "odrazi"..Lubim ho..ale ani moc mu to nemam chut pisat..som nahnevana a sklamana..Porad.. Som rada ze nie som jedina kto ma takyto problem..

daissy

veronika..on nie ze by nemal zaujem riesit problem,ale on ma ten nazor..ze na co,ked aj tak to po prve k nicomu nevedie a po druhe,este by sme sa nahodou mohli znovu pohadat..

veronika

ahoj daisyy, pises, ze tvoj vztah s priatelom nie je ruzovy a ze sa stale hadate. myslim si vsak, ze ked nie je z jeho strany snaha sa co len porozpravat o vasich problemoch, tak nie je uz co riesit...zda sa, ze on sam to smeruje ku rozchodu. podla mna, ak sa dvaja lubia, mali by si spolu vydiskutovat kazdy problem a nenechat to tak, lebo nie je nic horsie, ako problemy neriesit. a ked nie je snaha z obidvoch stran, vztah nema vyznam. skus ho poprosit, ze ak ta lubi, nech ta netrapi a nech sa pokusi s tebou riesit vasu situaciu, ak opat neprejavi zaujem, myslim, ze to nema zmysel a laska z jeho strany k tebe je uz davno passe. drzim ti palce

kvetka

daissy,ako keby som to ja písala,to isté mám aj ja,presne dnes sme sa pohádali len kvoli tomu že nedvihol telefon,no proste des.Pre blbosti sa dokážeme zabiť,ale pritom sa velmi lúbime.Teraz je odutý on aj ja.Ale večer mu napíšem esemesku že ho lúbim,potom uvidím jeho reakciu

slusny_muz

A co hcces pocut, povedal som Ti ze ak sa budes chovat ako on chce a budes mu furt pritakavat, tak mozete fungovat...ak to Tebe tak vyhovuje tak prosim.
Ty si nechces povedat pravdu, ze asi ten vztah sa dostal do slepej ulicky a on asi chce ostat v tej slepej ulicke...

daissy

A co mam teda teraz robit..mam sa mu ozvat prva?lebo neviem ci a kedy sa mi ozve on.. A este problem je trochu aj v tom,ze on sa moc o takychto veciach nechce bavit..ked sa pohadame a ja to potom chcem riesit,povie ze on sa o tom nechce rozpravat..A zase co sme sa uz viackrat rozpravali a slubili si ze sa budeme k sebe dobre spravat..tak moc sa to nezlepsilo..chvilu to vydrzalo a potom zase..Prosim..skus mi poradit,ako ten vztah napravit..Rozist sa je najlahsia varianta.. :(