Akne sa neda zbavit uplne

Príspevok v téme: Akne sa neda zbavit uplne
mnamka257

Uz niekolko rokov ma trapi akne a ked som bola naposledy u koznej povedala mi, ze aj keby mi predpisala neviem aku masticku, nezbavim sa toho zo dna na den a uplne.akne sa mi sice zmiernilo, ale nezmizlo uplne-vyskusal som uz vselico mozne-od domacich receptov, po antibiotika ale uplne to nezmizlo.nechcem sklamat tych, ktory trpia rovnakym problemom, ale chcem len povedat aka je "realita".takze sa nadalej starajte o svoju plet, aby bolo akne co najmiernejsie...

aloe

mamka 257: máš dôvod neveriť? Aký? Už si vyskúšala prípravky?Ako sa chceš presvedčiť,keď nevyskúšaš a už nedôveruješ? Nuž, takto to určite nepomáha.Vlastná skúsenosť je naj-najlepšia, či nie?????

nuňuňu

ja som mala dosť silné akné. Už niekoľko rokov chodím ku kožnej a toto posledné leto sa mi akné asi najviac zlepšilo a počas roka dokonca úplne zmizlo. Mám ešte síce pár čiernych bodiek na nose, ktoré, ale normálne vôbec nevidno a raz za čas sa mi´niekde ešte vyhodí vyrážka, ale to ma naozaj netrápi. Už si ani nespomenie na všetky lieky, ktoré mi kožná predpísala, ale tak na začiatku to bol myslím Zineryt - brala som ho dosť dlho a pleť sa mi zlepšila, potom to bol Akneroxid, Duac, a ešte určite aj iné som za tie roky vystriedala a pleť sa mi naozaj zlepšila. Minulý rok som brala aj antikoncepciu Diane a Minerva, ale akurát som strašne pribrala a pleť sa mi moc nezlepšila. Potom mi predpísala Dalacin (dávam každé ráno) a Eclaran (každý večer), ktoré používam stále a akné už úplne zmizlo.

klopka

Ja mam 28 rokov a nenormalne akne,vyskusala som vsetko na svete,aj herbalife,ktory mi to zmiernil no nevyliecil,aj antikoncepciu,ktora mi zo zaciatku pomahala,ale uz ani ta nie,takze si myslim ze akne nezmyzne asi nikdy..ale netyka sa to kazdeho,mne sa robia viacmenej hrcky...neviem co to sposobuje...a co pomaha..((

Isotrexinka

nemá niekto skusenosti s gelom ISOTREXIN?po akom ačse vám začal zaberať?prosím o rada...ďakujem už vopred:))

Help

katka33-

Kanadské Ministerstvo spravodlivosti podaná rad obvinení z trestných činov proti Herbalife zdravotné tvrdenia za nepravdivé a zavádzajúce reklamné praktiky v roku 1984. California Department of Health, Kalifornia generálneho prokurátora, a FDA podal občianskoprávnu žalobu na spoločnosť v roku 1985. Spoločnosť bola poverená robiť klamania spotrebiteľa, nesprávne tvrdenie o lieku, a prevádzkovanie nelegálne 'nekonečné-reťazca' režime. Herbalife dosiahol mimo-of-súdne vyrovnanie platobnými 850.000 dolárov na nákladoch, poplatky
translate.google.sk

modracik

mnamka:ani akupunkture,ani herbalifu.je potrebne organizmus zbavit skodlivych latok, aj pokozka sa upravi,aj travenie.Potom moze nastupit starostlivost o plet kvalitnou prirodnou kozmetikou ktora ma liecive ucinky.Blizsie info, ak chces?´:duratnakatka@gmail.com