Akne sa neda zbavit uplne

Príspevok v téme: Akne sa neda zbavit uplne
mnamka257

Uz niekolko rokov ma trapi akne a ked som bola naposledy u koznej povedala mi, ze aj keby mi predpisala neviem aku masticku, nezbavim sa toho zo dna na den a uplne.akne sa mi sice zmiernilo, ale nezmizlo uplne-vyskusal som uz vselico mozne-od domacich receptov, po antibiotika ale uplne to nezmizlo.nechcem sklamat tych, ktory trpia rovnakym problemom, ale chcem len povedat aka je "realita".takze sa nadalej starajte o svoju plet, aby bolo akne co najmiernejsie...

katka33

ja pracujem s kozmetikou herbalife,mam u klientiek ak dodržiavaju moje pokyny užasne vysledky.použivam ju aj ja 7rokov a som spokojna a to som mala citlivu pleť a použivala som krem len od kožnej niekolko rokov.ta kozmetika je užasna len ju treba použivať pravidelne,nič nerobí zazraky z večera do rána.

lenkaaaaaaaa

herbalife je podvod! v niektorych statoch je tato kozmetika zakazana. ak chces prirodnu kozmetiku tak odporucam natura house. nieje to ziadny zazrak, nezmizne ti po nom akne, ale posobi priaznivo na pokozku a upravuje ten stav akne

mnamka257

kozna mi roaccutane predpisat este nechce lebo to ze vraj nemam az take zle a este som nato vraj mlada-podla mna ma pravdu.ja som kozne vystriedaala a stouto som najspokojnesia-a je to najlepsia kozna v meste.kazdemu pomoze nieco ine takze mi ostava asi len skusat...

mnamka257

ja beriem doplnky a kazde dva tyzdne chodim ku kozmeticke a nic.jednej dvoch vyrazok sa da zbavit, ale tak, ze sa vam uz ziadna neobjavi to trva pomaly aj desat rokov.ale zalezi od typu akne

aloe

Akne sa da zbavit,viem zo skusenosti,a to nielen svojich.Je potrebne detoxikovat organizmus kvalitnymi doplnkami vyzivy,nie chemiou,to znamena,zbavit organizmus skodlivych latok a upravit travenie.Nejde to zo dna na den,ale pomoct sa da.je potrebna aj uprava stravovania,vylucit zo stravy niektore poptraviny.Viac info,ak potrebujete:duratnakatka@gmail.com

cajik

Tiez som bola za to, ze zmena stravy pomoze. Je to podla mna ciastocne pravda, ale nie uplne, a nie pre kazdeho. Niekto moze mat uplne dokonale stravovanie a stale akne.
A myslim si, ze akne sa zbavit uplne da. Niekomu sa to podari, niekomu nie, ale prepac mnamka, nejak to generalizovat sa mi velmi nepaci. Poznam ludi ktorym akne UPLNE zmizlo a uz peknych par rokov maju krasnu plet.
Mne osobne nepomohlo nic (zmena stravy len trochu), az kym som nebrala doxybene. Samozrejme, este sa mi sem-tam pred menstruaciou jedna vyrazka vyhodi, ale to je normalne, a pred tym som mala novu vyrazku kazdy treti den.

Preto si myslim, ze akne sa zbavit DA. Kazdy organizmus je iny, niekomu pomoze vodicka, niekomu masticka, niekomu antibiotika a niekomu zmena stravy.. a pozitivne myslenie. A ked vam nevyhovuje jeden kozny doktor (lebo vam napriek vselijakej skusanej liecbe nevie pomoct), skuste ineho, mate na to pravo.

ema212

ahojte to nieje pravda akné sa dá zbaviť môžem to potvrdiť ešte v lete som mala také hrozné akné že som si aj večer dávala acnecolor aby som sa nemusela hanbiť pred kamarátkami ked sme boli spolu na dovolenke...teraz mám krásnu čistú tváričku a nemám problém a zhodou okolností mi pomohlo toto fórum :) napísala mi tu jedna holka neviem si už spomenúť na jej prezývku( ale som jej veľmi vďačná) že si mám kúpiť vodičku s ruží ano ružová vodička znie to tak banálne ale naozaj mi to pomohlo + som začala chodiť ku kozmetičke ( čo má tiež zásluhu lebo treba tie upchaté póry proste vyčistiť a tak chodím aspon raz za dva mesiace) a začala som užívať zinkosel a žihlavový čaj ale nie dlhodobo len sem tam si ho urobím ...a musím povedať že to pomohlo a netrvalo to ani pol roka a viem aké je to hrozné verte mi dlho som chodila kožnej a nič mi nepomáhalo davala som veľa penazí za rôzne lieky a teraz mi stačí táto vodička plus krém tiež od tej firmy levandulový priamo určený na aknoznu pleť tu je link ak by ste mali záujem www.bgnatural.sk