Akne sa neda zbavit uplne

Príspevok v téme: Akne sa neda zbavit uplne
mnamka257

Uz niekolko rokov ma trapi akne a ked som bola naposledy u koznej povedala mi, ze aj keby mi predpisala neviem aku masticku, nezbavim sa toho zo dna na den a uplne.akne sa mi sice zmiernilo, ale nezmizlo uplne-vyskusal som uz vselico mozne-od domacich receptov, po antibiotika ale uplne to nezmizlo.nechcem sklamat tych, ktory trpia rovnakym problemom, ale chcem len povedat aka je "realita".takze sa nadalej starajte o svoju plet, aby bolo akne co najmiernejsie...

mmmmmm

chodte za svojim koznym nech vam predpise pirulki s nazvom roaccutane tak neajk sa volaju berem ich uz asi rok nonstop oni vam proste vsusuju plet cize nemate mastnu tvar a nerobia savam vyrasky mal som strasne problemi s pletou hanbyl som sa chodit von a teraz bez problemou

danka 0

Mirka023 daš nam nejaký typ ako si sa toho zbavila? Čo si jedla ake doplnky? Alebo čo si prestala jesť ake potraviny?

Mirka023

Ešte dodam, že pišem samozrejme z vlastnej skusenosti. Mala som dosť zlé akné a teraz vyjdem von v pohode bez make upu.

Mirka023

Akne sa da zbaiť, ale treba robiť aj niečo viac ako trepať do seba chemiu a natierať sa antibiotikovými masťami... Nevravim, že nie su dobre.
Treba zmeniť v prvom rade stravu a jesť aj doplnky... Ale to sa neda napisať v jednom prispevku. A tak isto chemicku kozmetiku nahradiť inými vecami.