laparoskopia

Adriana123

dobry den mozete mi povedat ci vam po laparoskopii zostala v pupke hruby rez lebo mne ano.vopred vam dakujem cmuq

Adriana123

macka26: Tak to mas asi pravdu.Som velmi rada ze som ta spoznala.Ja tomu verim ze ras sa stane ze otehotnem.Dakujem ty zate radi tvoje Cau cmuq cmuq

macka26

to neviem ake mamicky ti tuto kravinu povedali ale keby zeny ostali tehotne len po sexe v ktorom sa obaja partneri spravili, tak by ludstvo vymrelo, to ti garantujem...

po laparke sa vam urcite zadari.. nemusis sa bat..

som kusok od ba :D

Adriana123

macka26: Ahoj aha ta ja neviem lebo mito rozpravaly mamicki ktore uz maju deti.Mozno ze mas pravdu ze sa nemusia pri sexe dvaja. Ja ty prajem abi si sa najrychlejsie vizdravela.Lebo ja som mala na stastie dobre vysletki laparoskopie.A skadial si?Ja som s vychodu s Michaloviec.Dakujem ty pekne zesi mozeme tak navzajom piposat

macka26

ale co si pipi? myslis ze pri sexe sa musia obaja urobit aby si bola tehotna? to urcite nie...
viem len ze vela zien po laparoskopii ktora neodhalila pricinu neplodnosti otehotneli za kratko. lebo sa im to tam ... ako by som povedala pohnietolo?
nieco ako po porode ked si ako cerstvo poorana poda..

nie ja deti nemam... ja som taky stastny vysledok laparky nemala.... az tento druhy po pol rocnej liecbe... pekne sexujte a urcite sa podari

Adriana123

macka26! Dakujem ti ze simi napisala potesilo ma to.Ja uz sexsujem 2 a pol roka a nic.Uz niekedy aj pochybujem otom.Ja som tak pocula ze pri sexe sa musia dvaja vies ocom hovorim nie? Chcem sa spitat cijeto pravda.A mas deti ty?

macka26

adriana ak je manzel v poriadku a tele lps nic nepotvrdila tak sexujte o zivot, zdravym parom sa zvykne prave po laparke podarit

Adriana123

Dobry vecer prajem.Chcela by som sa na nieco spitat.Bola som na laparoskopiu lebo mi to doporucily v gb.ja som sla na sk do presova a tam ma operovali nemala som tam apsolutne nic este ani zapal.bola som na laparoskopiu lebo nemozem otehotniet uz 2roki a 6mesiace manzel je vporiatku aj ja ale deti nemame ja uz som stoho velmi zufala a unavena ja uz ani neviem comam robit.bude taki laskavi a sami ozvite poratte mi comm robit abi som otehotnela vopred vqm dalujem cmuq cmuq

agenturaraj

Ja som cakala na laparoskopiu dva mesiace, po nej nastala horm.liecba, aby sa mi nevratila endometrioza- 5 mesiacov a teraz uz 3 mesiac cakam na menstruaciu. Takze doteraz cakam na to, aby som mohla otehotniet 10 mesiacov a neviem, ako dlho este budem. Lekar mi povedal, ze mal pacientky, ktore na menstr. cakali aj pol roka. Hlavne, ze vysetrenie dopadlo dobre a nic sa mi nevratilo.