Ako si vyholiť mušličku?prosím poradte

Príspevok v téme: Ako si vyholiť mušličku?prosím poradte
alicka1234

Ahojtye,má problém, vždy keď si holím intímne miesta tak po pár dňoch aj napriek nakrémovaniu sa mi spravia červené pupienka niekedy aj trošku akoby hnisali ale ibna trošku- ešte som ale nikdy nemala mušličku na úplne hladko-ale chcem to spraviť - nobojím sa že opäť prídu pupáčiky a moja mušlička bude škaredá a nebude to mať ten pekný hladušký efekt. prosím poradte ako predísť tým pupienkom

marCOS

noo thak potom treba trosku popotierat vodou po holeni,,,ale bude trochu stipat,,,alebo skus mlieko po holeni,,,je to ako voda po holeni len tak nestipe a je ako balzam po holeni

gomez

najviac vždy radia najmenej povolaný. Takže v tomto duchu skúsim jednu do života: tie vyrážky spôsobujú mikroorganizmy. Teda podobne ako unás, keď sa oholím, musím sa ešte dezinfikovať ináč vyzerám ako adolescent pred prvým výstrekom. Viem že budete namietať že to štípe...

kiir

vies co, ked si ju oholis, neobliekaj si nohavicky, len nejake volne teplaky, aby sa ti pokozka nedrazdila. ja to tak robim a nemusim ani kremovat

majky

na tu zinkovu mast sa chcem spytat.ma to nejaky specialny nazov alebo len pridem do lekarne, vypytam si zinkovu mast a oni budu vediet co chcem...a este len pre info,asi ake velke balenie to je a kolko to priblizne stoji...