Skusenosti s talianmi:)

Caiserka

Dominika&/To ze taliani neznášajú gumu je tvoja skúsenosť alebo tvoja "sprostosť" nepoužité ju,sorry. Ja som mala 3 talianov (Z dvomi z nich 3 ročný vzťah) a tak ako oni trvali na gume proste zasadovo ako žiaden iný chlap resp nie slovak so Slovákmi ja mam skúsenosť ako ty z IT

dominika£

Mam 17 a pred 5 mesiacmi som zazila neskutocny orgasmus s jednym krasnym svalnatym taliantom. sexovat s nim bola jedna radost. Jedna zaujimavost, neznasaju gumu. Tako tak som to riskla a stalo to za to striekalo zo mna ako prüjmu. Takze len dobre skusenosti len pocit ze som dost pribrala a asi sa mi aj zvacsilo brucho ;(

kivii

Moja známka žije s Talianom už pár rokov, no zoznámili sa v Nemecku. A majú už aj dieťa. Bližšie ti k nemu moc nepoviem, lebo my dvaja si moc nepokecáme vzhľadom na jazykovú bariéru, ale inak je úplne OK. Samozrejme sa nájdu Taliani aj v pohode, aj naopak, ako u všetkých chlapov. Treba asi skúsiť :)

raimonda

v pohode su italosi fakt je dolezite z akej vrstvy ako zije, treba preskumat u neho doma ako zije a tak ist do toho, najlepsie ale to je asi vsade aj na sk o tom istom

no jaaaaa

MOJ NAZOR NA NICH NIKDY VIAC HLADAJU LEN TO CO MAJU DOMA DRUHU MATKU JA SOM SA TAK DALA TIEZ NACHYTAT NAJPRV SLADKE RECI POTOM UPLNY OPAK

radulka

ja som mala dlhorocny vztah s talianom a som rada ze som to ukoncila a bol to dost velky problem. su to majetnicky,ziarlivy a podozrievavy ludia. nechcela by som uz ziadneho,je to o mentalite !