odpovie mi niekto na pár otázok?

Príspevok v téme: odpovie mi niekto na pár otázok?
mirinda86

Ahojte, píšem diplomovú prácu na tému psychosociálne dopady porúch príjmu potravy a preto sa na Vás obraciam s prosbou, či by niektorá z Vás nebola ochotná odpovedať mi anonymne na pár otázok a tým mi pomôcť získať potrebné údaje. Vopred ďakujem a v prípade záujmu a ochoty ma kontaktujte na miroslava.ballova@gmail.com.

mirinda86

myslíš, že by vedel dievčatám s podobným problémom pomôcť? Ty by si sa na neho obrátila a vyhľadala ho, keby si mala informácie, že aj on poskytuje pomoc?

mirinda86

nezdržiavam ťa? v práci okrem dopadov sledujem aj miesto sociálneho pracovníka, stretla si sa už s týmto pojmom?

DIDI22

NIečo ešte vo mne ostalo. To sebakontrolovanie. A čo sa tyka večere ja ich obmedzujem ale niekedy ani ja neodolám. Ale snažim sa udržať váhu. MOžno som sa z toho ešte dostatočne nevyliečila ale už mam rozum 30tničky a nie puberťačky.

DIDI22

Nemyslim si že by ma kontroloval či som vlastne jedla. Ale niekedy rano ked nestiham sa najesť tak sa ma spyta či chcem kdesi odpadnuť. Aj minule mi zrobil večeru a ja som mu ju odmietla tak sa urazil že už nebude variť .Ale pritom som mala na nu chuť ale už asi vo mne zostalo to slovičko dosť a kontroluj sa.

mirinda86

Máš pocit, že ta teraz dáko kontroluje, koľko si zjedla a či si vlastne jedla? Len nech na teba dáva pozor :)

DIDI22

Už sa s tym s nikym nebavim. A manželovi som to po čase povedala .Spočiatku to vôbec nechapal prečo som to robila.
VLastne ked sme začali spolu chodiť on sam mi hovoril že som velmi chuda a že by som mala viac jesť.