odpovie mi niekto na pár otázok?

Príspevok v téme: odpovie mi niekto na pár otázok?
mirinda86

Ahojte, píšem diplomovú prácu na tému psychosociálne dopady porúch príjmu potravy a preto sa na Vás obraciam s prosbou, či by niektorá z Vás nebola ochotná odpovedať mi anonymne na pár otázok a tým mi pomôcť získať potrebné údaje. Vopred ďakujem a v prípade záujmu a ochoty ma kontaktujte na miroslava.ballova@gmail.com.

DIDI22

Podla mna sa nič nezmenilo. Aj moja najlepšia kamoška si zo mna zobrala priklad a tiež chcela schudnuť. V jej pripade to však viedlo až k bulimi. Poznaš to ked si štihla a pekna maš to vždy v živote ľahšie.

DIDI22

Ahoj Luci ja som mavala menštruaciu ale nepravidelnu ale som ju nestratila mala by si isť ku gynekologičke . A budeš mať istotu o čo ide. Nebudeš žiť v strachu. Čo ak v buducnosti budeš chcieť mať dieťa potom už bude neskoro. Daj na moju radu.

mirinda86

ahoj, som rada, že si prišla. Zaujímalo by ma ďalej, či sa zmenil tvoj vzťah s niekým z rodiny? Ako na tom boli tvoje kamarátske vzťahy?

LUCI56411

DIDI22...a v tom case si vobec mala menstruaciu??? lebo ja SOM tiez dost schudla a uz ju nemam vyse pol roka,....a neviem co mam robit :((

DIDI22

POstupne som sa z toho dostala sama i ked raz som odpadla rovno u doktorky a vtedy ma poslala na kariologicke vyšetrenie. Tam doktorka poslala mamu preč za dvere a pytala sa ma či chcem až sa mi niečo stane ked som strašne chuda a odpadavam. A že to može viesť až k bulimii či viem čo to znamena. Vtedy ma to nejako vystrašilo a postupne som sa z
toho nejak dostavala.Prepač možeme pokračovať zajtra mam nejake povinnosti . Asi tak zajtra o 16.00hod. Zatial ahoj a dufam že som ti nejak pomohla s tou pracou.

mirinda86

ani si sa s tým nikomu nezdôverila? dostala si sa z toho sama, či s pomocou odborníkov? prekvapuje ma, ako si to dokázala utajiť, určite ťa to stálo kopu námahy a klamstiev...