Klamstvo do oci

Príspevok v téme: Klamstvo do oci
oklamana

klamal vas niekedy partner? spytali ste sa ho ci hovori pravdu a on sluboval ze nikdy neoklamal a neklame, ze je uprimny?? a od vas vyzadoval totalnu uprimnost? hoci ste ho vy nikdy neoklamali on aj tak stale podozrieval? ako je mozne ze vam povie ze vas ma rad a na druhy den zistite ze vam rok klamal hoci mal vela prilezitosti povedat pravdu....
stalo sa vam to uz? ako ste to riesili..lebo ja fakt neviem...

klamana

Zazila som to, klamal vo vsetkom, ze pracuje, ze je v zahranici, ze mi poslal peniaze cez western union, ja som behala do banky s vymyslenym kodom na vyber, poslal ma kupovat byt, hoci peniaze nemal, zila som s nim 3 roky, najhorsie roky mojho zivota.Skoro som osprostela, sama som sa citila uz ako schyzofrenicka.Nikdy viac.Podla mna je to dusevna choroba.

Agnes999

peklovrodine: ak je dospely, tak ho vyhod z domu. nijak mu nepomahaj, rozhodne za neho nikdy neplat dlhy, nedavaj mu nijake peniaze! Ak vzdy vsetko dostane, nikdy sa nenauci si veci a peniaze vazit! Ked konecne padne na hubu a zisti, ze mu uz neostal vobec nikto, kto by mu bol ochotny pomoct, skor si bude schopny konecne vstupit do svedomia a naucit sa zit ako ini ludia!

mima.0

Mňa klamal, dokonca aj o tom čo sa týkalo jeho bývalej, hoci som ho podozrievala a nadával mi že som hysterka a podobne no nakoniec vyšlo že som mala pravdu a poslala som ho p*čom

peklovrodine

som vdova už 18 rokov vychovala som tri deti, v našej rodine sa nikdy neklamalo.Dve deti mám už mimo domu, ale môj syn, ktorý je ešte doma sa stal patologickým klamárom.Prácu nemá,je zadlžený až po uši, vymýšľa si historky, na jeho klamstvá ja vždy prídem. Najhoršie je na tom to, že si berie pôžičky, ktoré nevie splácať.
Každé jeho slovo je klamstvo, neverím mu, komunikovať sa s ním nedá,lebo hned uteká z domu. Už neviem čo mám s nim robiť. Aj jeho súrodenci sa s ním pokúšali hovoriť, k ním sa správa tak isto.

xantipkaR

Ano mńe klamal partner nepodvádzal ma ale klamal mi do očí ohladom iných vecí niekedy som ho aj pri klamstve pristihla a ked som sa ho pýtala prečo klame povedal že on neklame len hovorí to čo chcú ľudia počuť...Ak niekto klame klamať neprestane, neviem v čom ťa klamal partner ale vedz nie je to človek pre život..vzťah je o dôvere ano a ak nie potom to nieje vzťah len torzo vzťahu...zadnite si zoči voči a porozprávaj sa s ním a buď to poriešte alebo ukončite...ale neverím že sa zmení ani po rozhovore ale vyskúšaj

kunoichi

ja mam taky problem :( trapiam to.. okalama som kamošky že chodim na bojove umenie čo uči moj bratranec.dokonca jasomsimyslelazetam budem aj chodit na bojove umenie len nemamskym.. malasom to v plane..a terazam to trapi.. nemam ciste svedomie.. asiim poviem že auž tam nebudem chodit.. lebo uz viem dost toho... a ony na to ajpo čase zabudnu. nemyslite?par veci am bratranec naucil kedknam chodil niekedy.co by ste mi vy odporucili?jedobreot co spravim?

Eva531

Ak je niekto klamarom, tak klamarom raz a navzdy zostane a to sa uz nikdy nezmeni. Lebo kazdy clovek zostane taky, aky je a nikto sa nedokaze zmenit. Kazdy clovek ma svoje dobre aj zle vlastnosti a ak medzi jeho zle vlastnosti patri prave to, ze klame, tak to treba prijat ako fakt, ze dotycny pan raz a navzdy zostane klamarom. Keby som ja mala partnera, ktory klame, tak by z toho pre mna vyplyvali iba dve moznosti. Jedna moznost je ta, ze ak by som si bola na sto percent ista, ze nie som uz ochotna mu to dalej tolerovat, tak by som sa s nim rozisla a cim skor, tym lepsie. Druha moznost je ta, ze ak by som bola ochotna mu to tolerovat a zaroven by existoval dovod, preco s nim zostat (napriklad by bol dobrym otcom, detom by sa venoval, lubil by ich a deti by tazko znasali trvale odlucenie sa od neho, lebo by boli nanho prilis naviazane), tak by som s nim sice zostala, ale s pocitom, ze raz a navzdy zostane klamarom a to sa uz nikdy nezmeni a s ochotou a odhodlanim tolerovat mu to. Rozhodne nepatrim medzi tie zeny, ktore hlupo a naivne veria, ze z klamara sa moze jedneho dna akoby mavnutim carovneho prutika stat pravdovravny clovek. To sa teda nemoze a ani sa nikdy nestane. Takze ak by som velmi tuzila po pravdovravnom partnerovi, tak by mi nezostavalo nic ine, ako rozist sa s klamarom a hladat si niekoho ineho.

elsa5.5

je veľa takých ľudí čo klamú rovno do očí,Katy takéto zlozvyku je ťažké sa zbaviť ked on nechce sám,vie že Ti to vadí tak ťa klame keby Ti povedal pravdu tak čo spravíš budeš mu dohovárať a preto ťa radšej oklame....

karlicka

Moja dcéra mala priatela,ktorý jej pri zoznámení povedal,že jeho otec je podnikatel...chcel na ňu zaposobiť. Pritom jeho otec bol šofer na rolnickom družstve.
potom jej nakecal,že mu zomrel kamarát a ona plakala,že jej je to lúto a on jej dalej klamal...
žila s ním potom , pracovala a on nie, 3 mesiace ho živila.ked sa rozišli,lebo sa jej pekne odvdačil za všetko,čo pre neho urobila - fyzickým násilím, jeho matka jej ešte pohrozila,že ked si jej syn niečo spraví-až ho nechá,vytrhá jej všetky vlasy na hlave...aj takí ludia žijú medzi nami...