ako dlho ste cakali so sexom s novym frajerom?

sandra77777

dakujem za rady. precitala som si ich. tiez som dospela k zaveru, ze sa niet kam nahlit. tuto noc uz ani nic nepytal, asi pochopil, ze to so mnou nejde tak lahko.
aj ked neviem, ci tento vztah ma perspektivu. on je taky tichy, hlbavy, asi sa budem pri nom nudit.

croupadour

my sme solu už cca 2 roky a nesexujeme ... :o)
ps: a neposmievajte sa nikto ani sa nad tým nezamýšľajte, my vieme prečo ...

prezývka :)

ja som s jednym cakala 3 mesiace, aj to ma musel do toho uz dotlačit:) s jednym mesiac a najviac to lutujem, a s aktualnym som sa zoznamila, mesiac bola v telefonickom kontakte, a potom po stretnuti sme cakali len 2dni :)
ked je tuzba na oboch stranach, myslim, ze nie je o čom :)
myslim, ze kazdy vycíti, kedy je ta spravna chvila.. alebo chuť ;)

sinek

bella ma pravdu..ja som chlapec a mozem to potvrdit..ja som s mojou priatelkou trpezlivy a respektujem ju a este sme sex nemali ale milujem ju a viem ze ho chcem mat s nou...ak to tak budes citit aj ty tak si za vodou..ale musis si byt ista..lebo to potom mozes lutovat..

bella12

Sandra,

hladas skutocnu lasku na cely zivot, alebo niekoho, aby si nebola sama? Napisala si, ze sa bojis, ze mu dojde trpezlivost. Obetujes preto radsej seba, aby si sa mu prisposobila? A ako dobre ho vlastne poznas, stalo by to vobec za to? Ak to nie je prava laska, ani sex to nezachrani a po case to skonci. Ale naopak, ak Ta skutocne lubi, nebude mu vadit cakat hoci aj do svadby. A ze sa trapi? Spite na oddelenych posteliach a najlepsie v oddelenych bytoch, a bude sa trapit menej :)

Osobne si myslim, ze tri tyzdne na spoznanie druheho a vytvorenie zreleho vztahu nestacia. Vsetko chce svoj cas, a ak nebudete vediet cakat, vas vzajomny vztah moze skoncit skor, ako sa skutocne zacne. Ak prejdete hned na intimne spoznavanie, vystavujes sa riziku, ze si nebudes ista, ci je s Tebou kvoli Tebe samotnej alebo len kvoli sexu.

Tymto problemom si sa mohla vyhnut, keby ste nezacali tak skoro spolu byvat. Citila by si sa slobodnejsie a nie takto pod tlakom. Ja by som volila radsej riziko, ze ma necha, aby som sa dozvedela, ci mu ozaj na mne zalezi alebo nie (ak by ma naozaj miloval, pockal by) a zamerala sa na vzajomne dusevne spoznavanie.

sinek

ahoj ja som chlapec ale podla mna by si nemala mat sex s chlapcom s ktorym nechces byt dlho lebo v buducnosti sa za to budes hanbit a bude ti to prekazat...viem ze asi niesi zvyknuta na take reci od chlapca ale ja som uz raz taky.... :)ver mi..

bella1988

Ja si myslim ze kazdy by to mal urobit vtedy, ked sa citi ze je pripraveny a chce to....a myslim si ze taketo debaty, ze ,,kedy si myslite, ze je ten spravny cas na prvy sex? " su bezpredmetne lebo s jednym partnerom mozes cakat aj rok a aj tak si nebudes ista, ze to chces a s inym mozes byt tyzden a vies ze po nicom inom netuzis. Ja som takisto sa s mojim priatelom prvykrat milovala po necelom mesiaci a vooooobec som sa necitila ako lahke dievca ako to tu niekto nizsie pomenoval. Mala som 19 rokov a bol to pre mna prvy sex v zivote, ale jednoducho, ked som priatela spoznala, povedala som si ze to naozaj chcem a na neho som cakala. a bolo mi sumafuk ze sme spolu boli len mesiac. a sme spolu doteraz :) takze neriad sa takymi radami, ze ak po 3 tyzdnoch to budes lahka a neviem co. Ked sa na to budes citit a budes to chciet tak to urob ;) mas predsa 30 rokov a svoj rozum no nie? :) vela stastia