ako dlho ste cakali so sexom s novym frajerom?

zatial

Ja som sa takto vidavala s mojim prvym, no nikdy sme kvoli tomu nemali sex, lebo som si nevedela privyknut na tie nocne stretnutia. Prislo mi to divne, spoznavat sa tak aj sexualne, takze nic viac nemohlo byt. Nebola som pripravena, nemala som byt ako.

A-Z

Tiež sa prikláňam k tomu, že je to individuálne pre každú dvojicu. Môže k tomu prísť aj skôr ako po 3 týždňoch, a vyvinie sa krásny vzťah na celý život a partner na celý život. Alebo naopak, čas na prvé milovanie dozrie až po pól roku a vzťah po čase zanikne.
Ale všedobecne, myslím, že sa nikam nemusíte ponáhľať. O čo dlhšie a lepšie sa budete poznať, o čo viac sa budete ľúbiť, o to krajší môže byť aj tento zážitok. A určite!!! priateľa nevnímaj tak, že "trpí" a on by "utrápený" nemal na teba ani príliš naliehať. To na neho nevrhá celkom dobré svetlo... Kým sa rozhodneš, a je to na tebe, môžete predsa praktizovať aj iné nežnosti a lepšie sa spoznávať pri rôznych spoločných aktivitách.

zatial

My sme spolu taky rok a pol a este s tym cakame, kvoli mne. Par krat sme sa o to uz pokusali, no este nenastal ten spravny cas, takze s tym este pockame a zatial sa venujeme inym intimnostiam.

cakacka

Asi je to fakt individuálne, môj čakal niečo cez dva roky a stálo a stojí to za to. A sme spolu už 11-ty rok. To však neznamená, že sme sa nemaznali a tak, ale na "to" si fakt musel počkať. Ja si neviem predstaviť sex skôr (a už vôbec nie po 3 týždňoch) a keby som sa mala znova rozhodnúť, urobila by som to opäť takto, takže nič by som nemenila.

soffa

ja si myslim ze aj po takych 2 tyzdnoch sa da,ak uz mas 30.len nie na prvom rande,ani na druhom,aby si nepomyslel nieco ine

sandra77777

ale ja uz mam takmer 30 rokov. on na mna netlaci, ale bojim sa, ze mu prejde trpezlivost, lebo dost trpi, ked sme spolu celu noc v posteli a nic. uz 3 noci takto odtrpel

lluullu

3mesiace...ale to je uplne individualne a zavisi to aj od vek

ani polrocne cakanie ti nezaruci dobry vztah, tak rob veci tak ako sa na ne citis:)