Jahoda

Giuseppe

Ahoj, asi Ta sklamem ale takeho vlekara nepoznam. Ako som zistoval tak moji byvali kolegovia ani kamarati tam uz nepracuju, tak sa nemam koho opytat.

potkanica

Myla CARLISE!...som rada, ze si mi odpisala, ale asi s abudem skor spoliehat na Giuseppeho, kedze on tam pracoval a mozno bude mojho kamarata poznat hh :)...

Ms. Debussy

patkanicka, rada by som ti pomohla s hladanim skusim sa kamarata popytat on by aj mohol vediet,len vies ako je to s chlapmi pokial dostanes nejaku odpoved to potrva...tak len vela stastia pri hladani mena...a pamataj It´s debussy!!!

potkanica

robi pri vlekoch...viem len jeho meno, lebo nie sme velmi dobri kamarati...vola sa lukas, ma asi 22 rokov, kratucke tmavo-hnede vlasy a nausnicky v obidvoch usiach...

Giuseppe

Uz tam nepracujem. Ten kamarat robil na vlekoch alebo v hotelovej casti? Napis meno( mozno ho poznam), pripadne, skus tam zavolat na stranke maju kontakty recepcie hotela aj lyziarkeho strediska.

potkanica

nechcem tam ist pracovat ani nic take...potrebuje len najst jedneho kamarata...pracujes tam aj teraz? ci to oblo uz davnejsie?.-..

Giuseppe

Co tam chces teraz na konci zimnej sezony robit, ved o dva tri tyzdne bude lyziarska sezona koncit, inac som tam 6 rokov pracoval.