Ako prestat fajcit

Gima

Kup si Psylium z lekárne na prečistenie čreva, chce to pevnú sebadisciplínu pri odvykaní, no tiež pomáhajú náplaste kenriko proti fajčeniu.
www.googleadservices.com

netilok

Fajčil som odjakživa a už som neveril ďalším pokusom prestať fajčiť. Ak by nebolo lekárov, ktorí mi pohrozili problémami, ktoré mi hrozia, ani by som sa nepokúsil s tým skoncovať. Zo začiatku som vyskúšal nikotínové náplaste, no po čase je to veľmi nákladné. Proste, toľko peňazí som utrácať nemohol. Allena Carra som prečítal asi 100-krát. Ale takto míňať som tiež nemohol Nicoin bolo jediné, čo mi pomohlo - -odkaz odstránený-

Rexie

Najdi si hobby ozaj pevne a casovo narocne trebars 3-4x do tyzdna hot yoga hned po praci. A pokus sa varit si sama doma denne alebo aspon an dva dni nech mas stale prijem potrebnych latok ci uz vitaminov alebo mineralov. Spociatku pri odvykacej casti sú pomocníkom na nezaplatenie náplasti od niquitin.sk a pekne pomaly ťa to prejde. Uvidíš. Držím Palce

xfirestarter

Mnohým ľuďom pomohli elektronické cigarety. Má to samé výhody. Je to zdravšie, oveľa lacnejšie, človek čo to fajčí nesmrdí od dymu a môže sa to fajčiť prakticky kdekoľvek. Postupne sa dá znižovať koncentrácia nikotínu v náplni. Mesačné náklady pri fajčení elektronickej cigarety a e-liquid budú 5x nižšie, ako pri bežnej cigarete. Do ceny nezasahuje štát čiže je stála a nemení sa ako pri klasických cigaretách. Skúsenosti zákazníkov hovoria ako prestali postupne fajčiť, pomocou postupného znižovania dávok nikotínu. Zakúpiť sa dajú napr tu einhalatory.sk

tak

uzasne toto ma pobavilo, ... prestanes fajcit tak, ze nebudes fajcit, ... toto rada za vsetky, ... velmi zabavne, gratulacia, ...

Krayo

zozen si knihu alebo dvd 'Easy way to stop smoking' alebo 'Allen Carr's Easy way to stop smokin' ...7 rokov som fajcil a uz 5 mesiacov nefajcim .. ano je to vsetko o psychike ale tato kniha/DVD ta spravne nasmeruje

verula

hm. určite zas myslíš na cigaretku, no zbavit sa fajčenia to je tažký oriešok, ale mne sa to podarilo i ked ešte dlhé roky vo sne som fajčila..