Kde to žijem?

Príspevok v téme: Kde to žijem?
mirabella22

Nechápem to!!!! Nechápem, prečo sú ľudia takí povrchní,egoistickí, sebeckí, drzí, nevychovaní, bezcitní, závystliví, arogantní, namyselní atď....Mám rada hlboké myšlienky, ktoré človeka prinútia zamyslieť sa, mám rada poéziu, mám rada piesne, ktorých texty dávajú aj nejaký hlbší zmysel.....No len čo si dám do statusu na facebooku nejakú krásnu myšlienku, na druhý den sa stretnem s reakciou : "to čo za kravinu tam máš?"a len málo kto stlačí "páči sa mi to"
Niekedy fakt uvažujem nad tým, či som z tohto sveta......
PS:ale ked si moj sused fero da do statusu ako sa v piatok ozral, v sobotu tiez a v nedelu pozvraal mame celu obyvacku, rozputa sa vašniva diskusia..a samozrejme sa to paci vsetkym...ach jááááj :-(

hsshhs

kluc je nieco podobne ako tajomstvo, vrele odporucam aj dvd, je to sice presne to iste ako knihe, ale clovek si to vie lepsie predstavit a vzit sa do toho a vsugerovat si to, ja osm to pozerala kazdy den, potom ma to kus preslo, ale zacinam zase.

sinek

aj ja mam od joa vitaleho kluc a dalsie dve.. je to az magicke ako to funguje ze?? robim podla toho a vsetko co chcem mam...:D

cokoladka898

ja som sice nevidela ten film ale knihu kluc som citala ale este som ju zial neprecitala celu. teraz na nu jednoducho nemam chut ale ked som ju zrala tak riadne. bola som nou posadnuta, aj som si zapisovala podla instrukcii vsetko, ale teraz zial nemam akosi chut na to ale verim ze ma to coskoro prejde a ja sa k nej vratim a dostudujem si ju...

hsshhs

ja som tiez citala to tajomstvo, aj dvd som videla a mam aj ine knihz podobneho obsahu od Joeho Vitaleho a pod. zameraj sa na to co chces, akych ludi chces stretavat, a ine si nevsimaj, a uvidis ze sa niekto najde, aj mna zaujimju mudre inteligentne a hlboke myslienky, a rada sa o tom s niekym pozhovaram, zatial ma pocuvaju len steny v izbe :D

sinek

ty si uplne moj clovek.. :) ja som presne taky istyy ako ty.. inac podla toho co si napisala ma napadlo ci si nahodou nevidela film secret v preklade tajomstvo..je aj kniha a ak si to nevidela alebo necitala tak by si si to sto percent mala pozriet....slubuj mi ze si to pozries..

lost

Vitaj na palube :D

Seriozne, pokial si chces zachovat zdravy rozum, kasli na takych ludi, najdi si sebe rovnych, niekde este musia byt... Tito tebou popisany ludia su STRATA CASU... nic viac.. Cas je nieco co sa neda len tak uskladnit, ani zastavit, tak investuj ho bud do seba, alebo niekoho na kom ti zalezi :)

suhlas

suhlasim s tebou, zial, je to tak.
je mi to luto, tiez ma to trapi
vystihla si to
a potom to tak vyzera-cely tento svet-uplne zvratene
:(