Sen o konci sveta

Príspevok v téme: Sen o konci sveta
Pastelka02

Už asi 2-3 týždne mám ten istý problem-sníva sa mi o konci sveta.Bolo by to aj normálne kebyže sa mi to nesnívalo skoro každý deň(niekedy aj 3dni za sebou niekedy su aj dva -3 dni prestávky...)Ale musím ešte poznamenať že je to vždy s tou istou temou ale vždy z iným scenárom....prosím porodte mi či je to normálne a ako sa tých snov zbavím?som už zúfalá...

zzz333

aj mne sa uz druhý den posebe snívalo o konci sveta a vzdy som bola pritom s mojou sestrou. Prvý den prisla Tsunami a druhý den stratila nasa Zem gravitacne pole a zacla padat vo vesmíre....teraz ako si to mám vysvetlit...

squash

sniva sa ti to preto lebo o tom teraz kazdy hovori a aj ked nad tym nepremyslalas, ulozi sa to do tvojho podvedomia. a podvedome sa toho asi bojis. mne sa snivaju tiez nocne mory s mojimi pribuznymi ktore sa viazu k urcitej udalosti a často je v nich nejaky prvok ktory sa stal den predtym. aj mne sa uz snival sen o konci sveta, o illuminatoch a armagedone. snival sa mi sen o tom ze tu meciar zaviedol diktatúru (to sa mi snivalo mnoho rokov dozadu)

lost

no neviem, skusim na otrovenom poli, alebo mozno medzi inymi ludmi :) snad si ma nevsimnu a odide ta hrozna (prezijem koniec sveta) :) ved snad koniec sveta nebude inteligentnejsi ako medved :)

Jooe Ker

lost !!!! mrtveho ??? a mas nejaku lokalitu ,kde hrat mrtvolu ? nieco ako predpoved kozmickeho pocasia ,aby nas nezapucila nejaka planeta ....... nieze lahnem just pod nu !!!!

talentmania

Tak uz ked sa vam to sniva tak asi nieco na tom bude nie?Mne sa zatial nesniva ale tak sa vravi ze nie vsetci umrieme hnet ja mozno az casom na hlad alebo na mor:)))

onn

mne sa tiez sniva o konci sveta , ze vidim padat z oblohy kamene a kazdy sa luci a uteka a ja sa stale snazim najst blizku osobu aby som sa rozlucil ..v sne citim ,ze to je koniec

adusssko

mne sa tiez asi pred mesiacom snival sen o konci sveta vsetci plakali na oblohe bol jezis a vsetci vykrikovaly 2. oktober