Podrezanie zil

annemary

Keby tu aspon jeden človek napísal niečo normálne.
Pýtam sa ked sa predávkuje človek alebo si podreže žily tak hned skonči na psychiatrii?

;;;;

xko, zahodíš svoj život kvôli tomu, že ťa jedna žena odmietla? Veď vzťah je o slobodnom rozhodnutí oboch. Ak by s tebou zostala, ale necítila by to tak a bola by nešťastná, bol by si spokojný? Lepšie sa rozísť skôr, ako neskôr, kedy by ste boli manželmi a mali už deti a rana z rozchodu by bola ešte väčšia.

Hodnota tvojho života je nezávislá od toho, či ťa nejaký iný človek má rád alebo nie. Nepodceňuj sa a nebuď ješitný.

pandorica

Určite má nejakú psychickú poruchu,keď v 18 rokoch robí takéto veci, treba ju dostať k odborníkovi,inak to neskončí dobre.

AHAaa

podrezanie žil teda pokus o samovraždu a rezanie sa čo robi niekto preto že dochádza pritom k chemickým reakciám v mozgu kedy sa citi velmi dobre je rozdiel.

ak niekto viackrát spáchal nedokonanu samovraždu može byt výkrik o pomoc.a RAZ JU MOžE DOKONAT.A co spáchané samovraždfy psychiatrických pacientov ktorý už nevládzu roky trpiet a žiadne zlepšienie je ich dost,smutné.

A možno trpí psychickou poruchou navštivit aj psychiatra aj psychologa by som jej doporučovala,ak netrpí bolestou 24 hodin denne tak ako ja som po dobu roka tak može mat inu psch poruchu.Su aj také typy osobnosti proste neštastníci ktorý všetko vidia pesimisticky nič im neurobí radost to je tiež myslím diagnoza.Nech navštívi odbornikov oboch.

Aksal

Je to volanie o pomoc...a také vydieranie...všimnite si ma...mala som kamaráta,ktorý sa stále vešal...a stále žije...len si vynucoval pozornosť

xko7894

ja som sa ties niekedy podrezaval :( ale us to nerobim lebo je to na nic len strata krvi :D no proste chcem povedat ze to netreba robit aj ket ste v najhorsich situaciach.