Podrezanie zil

Kikiško

Lenže tak mudre , pekné , mladé dievča a toto robí. :( Nina Foldešiová pozrite si ju na FB ak chcete ja fakt tomu nerozumiem..Moja mamina je doktorka a tiež krúti hlavou nad nou.. :(

jankaaaaaaaaa

6tyzdnov je velmi malo , najlepsie je najst sukromnych psychiatrov, ktory maju cas sa venovat jednotlivym pacientom..ale to stoji vela vela penazi

Kikiško

Lenže ona bola na tej psychiatrii 6 týždnov a nič jej to nepomohla len sa viacej uzavrela do seba má väčšie depky a zvíšili jej dávky liekov a z úplne bezproblémovej dievčiny ,vždy usmiatej sa stala chodiaca mrtvola..Je biela, nemá chuť do života a spí po stojačky len toto tam z nej spravili..Je to dlhý boj,to viem..Ale je to fakt hrozné sa porezať na takéto dievča.Fakt pekné ,rozumné dievča a aha čo sa z nej stalo zo dňa na deň.Zavreli ju tam a je všetko ešte horšie..

jankaaaaaaaaa

jedine co pomoze je psychiatria. ale to je zdlhavy "boj" .. ty nepomozes nijako bojňhuzial, mozes len pomoct zmiernit situaciu a byt ako opora. vacsina takychto problemov prameni z detstva a suvisi s vyrovnanostou alebo odolnostou danej osoby

Kikiško

Poznám jednu babu ktorá má 14 rokov a má psychické problémy.Bola 4 týždne na pedopsychiatrii a 2 týždne na psychiatrii pre dospelých lebo sa rezala,robila si zle,pichala si ihli do žíl a mala depresie.Je mi jej úprimne lúto lebo ju mám hrozne rad a nie raz sa pokúsila o samovraždu.Predávkovala sa liekmi,chcela si podrezať žili,ušla z domu.A tiež by ma zaujímalo z čoho to má...Je to fakt nepríjemné a nikdy nemôžem vedieť čo spraví.Chcel by som jej pomôcť ale neviem jej pomôcť.A podla mňa sa takému človeku ani pomôcť nedá.A nepomôže mu ani psychiatria lebo ak to ten človek chce robiť tak to bude robiť....

Pupava999

bibba-keby mala niekoho blizsieho komu by sa zdoverila tak by nevolala jej..a hlavné je že žije,nie?keď niekto takto zomrie,potom všetci zalamujú rukami prečo sa dotyčný na niekoho neobratil,že zbytočná smrť..ak zavolá tak otravuje?Ak to vadí tej sefke nech si to s ňou vyrieši ona..Nikoho z nás tu sa tento problém netýka a nemôžme vedieť prečo to robí