Rozist ci nerozist

božééééééééé

takze asi ju nelubis co? tu tvoju. (ak nie, tak ehm je to nechutný pocit, ten poznám a uz to nikdy nechcem zazit)
podla mna jej to musis povedat, vidis ze nema zmysel sa v tom piplat a zotrvavat v tom ked to uz silíš. a ona keby vie, ako je tebe, tiez by to asi najradsej ukončila.
akurat jedno čo je blbé, ze ju chces nechat kvoli inej. ves, keby nemas nahradu, a vies ze uz tu svoju nelubis, aspon by to bola nejaka istota, ze asi ju ozaj nelubis. ale takto, ked sa ti tam niekto priplietol, to moze byt len nejaký pocit, ošial, poblaznenie, z ktoreho vytriezvies az po vsetkom (po rozchode, a po tom ako sa s nou das dokopy a pomaly mozes zistit ze ta povodna bola pre teba lepsia a lubis ju viac- ale to je tazko povedatt)
nuz ak sa s nou rozides, to musis ratat s tym ze bude z toho v keli.

palacinka

mal by si si zvazit ci ju este mas rad a ci svoje rozhodnutie rozist sa s nou potom nebudes lutovat..Ak mam byt uprimna, nedoverovala by som akemusi zisteniu, "ze sa mi asi paci niekto iny" pretoze to moze byt len chvilkove ocarenie, kvoli ktoremu sa neoplati obetovat dlhorocny vztah.. na druhej strane, ak by si priatel povedal, ze sa mu paci niekto iny asi by som mu uz nedoverovala a sama by som to skoncila..neoplati sa udrziavat vztah ak to z jednej strany neklape alebo ak vo vztahu je len z lutosti

nefertiti9

och vy chlapi...ja som mala niekoho, skym som bola tak cca 11 mesaicov (sice to bol vztaha na dialku, ale aj tak)... ten sa so mnou rozisiel kvoli inej, kvoli tomu ze zacal citit nieco k jednej babe, a ze citom nevie zabranit ...nevydrzalo im to ani rok...a keby ze sa stretneme, tak asi by sme spolu skoncili niekde...ale ide o to, ze sme este spolu boli, a on sa stretaval s inou (ze iba kamaratka)...a ked mi to povedal, tak o par dni s nou zacal chodit...v zivote som sa necitila horsie,myslela som ze mi pukne srdce..lebo som to brala, ze ma proste nahradil inou...
takze nehovor ze ty trpis, lebo mas babu ktora ta lubi, a okrem toho chces tu, ktoru lubis ty...ty netrpis, mas len vycitky svedomia, lebo vies, ze ju nechas, a vies ze jej ublizis, aj ked to nechces...
takze ak jej povies, ze sa s nou rozchadzas, tak jej nevrav, ze kvoli inej...a nezacni s tamtou hned chodit...alebo to aspon taj pred vsetkymi na nejaky cas...