Ublizit ci trpiet?

..iva

Tohok!
Kolko mas rokov ? A tvoja nova a stara laska ?
Ja by som chcela vediet cim skor, ze ma moj chlapec nelubi a nechcela by som, aby bol so mnou z \"ohladuplnosti\".

tohok

Dakujem velmi pekne za prispevky, urcitom slova zmysle ste mi velmi pomohli, Strasne vam dakujem,hadam nieco vymyslim

darika...

Ja si myslim,ze si len zamilovany do inej,ale ked budes volny a budes moct s nou byt naozaj,budes porovnavat a zacne ti tato,s ktorou si dlho chybat.Nemusi,ale...Zazil si s nou vela a pokial ide u teba len o zamilovanie,a ty mas stale rad tu svoju,tak ver tomu,ze neskor sa mozes dostat aj pri tej do tejto istej situacie.Nechas priatelku a budes s touto,po ktorej tuzis teraz.Byvala si najde niekoho a ty zrazu zistis,ze ju chces nazad.Predstav si najprv tu situaciu,ze bude stastna s niekym druhym.Ze sa tym rychlo pretrasie a nebude z toho taka nestastna.Zacne ta to zrat,bude ti to luto a budes ju chciet nazad.Uz bude neskoro.
Takto sa to moze stat,ale aj nemusi.Mas ju stale rad,takze sa to skor stane eko nestane.

Lily.

Ahoj, ja by som to nezniesla asi, no pri mojej prchavej zalubenosti po vsetkych tych rokoch uz viem, ze clovek ma byt s tym, s kym realne aj uz je. Ostatne su len bludy. Ja som sa kedysi rozisla s jednym kvoli inemu. S tym inym som ale nebola, chcela som byt sama, lebo ma tazilo, ze som s jednym a myslim na druheho a tak som sama dalsie roky aj bola, pokym to nevyprchalo a neboli dalsie zalubenia, ktore tiez vyprchali. Dnes uz viem, ze aj ked myslim zaroven na inych s ktorymi nikdy nebudem, som s tym, s ktorym byt viem a chcem. S inym by som byt nevedela a dosial ani riadne nebola, pokym neprisiel ON, no aj pri nom myslim na inych, cize je to bludny kruh a clovek to nemusi brat tak vazne. Dolezite je to, co je TERAZ a nie CO BY MOHLO BYT KEBY... Tu druhu mozes mat predsa rad, to sa nevylujuce. Mozes dokonca lubit obe, no len s jednou dokazes prezivat hlbsiu vzajomnost, zrejme s tou, s ktorou uz si, neviem.

leeerka

tohok, v niektorych veciach musis byt sebec, jednoducho vies, ze ju nemilujes a je tu niekto iny, tak to uknci ..ano bude to velmi tazke, ale ona sa z tho casom dostane .. ty si asi jej prvy chalan a preto ta tak strasne miluje e je na teba aj tak naviazana, to sa da pochopit ... ale ak to nema buducnost, bdues sa neskor trapit aj ty ... a len tak mimochodom..priatelka casom pride na to, ze nieco nie je s kostolnym poriaddkom, lebo nejakym stylom sa to na tebe prejavi .. takze ju nevod za nos, naber odvahu, aj ked je to nesmierne tazke a do toho ...

heaven

Absolutne ta chapem, mam to podobne. Je to peklo. Ja neviem, ci to nie je poblazenost a ze to prejde, neviem. Sme starsi, ak by som mal tvoj vek, tak to ukoncim...

hm...

Neuráža sa hneď.
Vieš.... miluješ tú druhú, alebo sa len s ňou dobre cítiš? Udržiavate nejaké konkatky mimo osobných stretnutí? Tvoja priateľka ju pozná osobne?
Myslíš na ňu často, tešíš sa keď sa máte stretnúť...neviem či aj muži mávajú ten pocit motýlikov v bruchu....
A keď sa to začalo, bolo medzi vami s priateľkou všetko v poriadku?

Ja viem, veľa otázok. Ale keď máš v hlave bordel....zamysli sa aby si vedel analyzovať svoje pocity.

suz

vcit sa do koze tvoj priatelky, keby sa to dialo naopak..bol by si radsej keby s tebou zostala len koli tomu ze ti nechce ublizit?

ale dobre si rozmysli co spravis, pretoze ked to hen s tou neklapne tak uz asi nebude navratu k terajsej...

dajte si chvilkovu pauzu a sam uvidis co bude pocitovat

si do tej druhej zamilovany?

tohok

ziaden vstah s tou druhov nemam, strasne dobre si rozumieme a obaja si vieme predstavit ze budeme cely cas spolu, pozname sa uz od dtskych cias,ale to je jedno, Myslite ze ma netrapi ze jej ublizujem, A take prispevky ako ze ci hovorim pravdu, no nehnevajte sa, Na co by som tu pisal, Jednoducho mam v hlave riaden bordel